ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

عامل فاجعه مدرسه غرب تهران به اشد مجازات می‌رسد؟

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • پنج شنبه, 10 خرداد 1397
 • عامل فاجعه مدرسه غرب تهران به اشد مجازات می‌رسد؟

  پرونده دانش‌آموزان غرب تهران در صورت اثبات عمل شنیع منافی عفت بلافاصله به دادگاه کیفری یک تهران ارجاع می‌شود و در اولویت رسیدگی قرار می‌گیرد.

  قاضی محسن افتخاری - سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران - درگفت‌و‌گوی اختصاصی با «ایران» ضمن اعلام این مطلب گفت: به‌طور قطع مجازات سنگینی برای این قبیل افراد پیش‌بینی شده است. درحال حاضر این پرونده به دادگاه ارشاد رفته است و درحال رسیدگی است وتا وقتی برای قضات دادگاه کیفری دو اثبات نشود که عمل تعرض جنسی به دانش‌آموزان انجام شده است یا نه نمی‌توان درباره صلاحیت رسیدگی به این پرونده در دادگاه کیفری یک صحبت کرد.

  این مقام قضایی ضمن ابراز تأسف از این حادثه افزود: به محض مشخص شدن این موضوع پرونده به دادگاه کیفری یک ارجاع خواهد شد و در اولویت رسیدگی قرار می‌گیرد.

  پرونده جنجالی آزار و اذیت ناظم یک مدرسه غیرانتفاعی در بلوار مرزداران تهران به دانش‌آموزان این روزها بشدت باعث تأسف ونگرانی والدین شده است. و همه منتظر هستند تا عامل این فاجعه هر چه سریعتر محاکمه شود و به سزای عملش برسد.

  قاضی اصغر عبداللهی رئیس شعبه چهارم دادگاه کیفری که مسئولیت رسیدگی به پرونده‌های اطفال و نوجوانان را دراین دادگاه برعهده دارد در گفت‌و‌گو با خبرنگار «ایران» گفت: براساس ماده 232 و234 قانون مجازات اسلامی که در سال 1392تصویب شده است موضوع آزار جنسی لواط با اشد مجازات یعنی اعدام همراه خواهد بود.

  منابع: انتخاب - فرارو

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.