ویدئو مشروح
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
تصاویر دیدنی روز

منصوریان 180 دقیقه فرصت گرفت!

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 06 شهریور 1396
 • منصوریان 180 دقیقه فرصت گرفت!

  عضو هیات مدیره استقلال گفت منصوریان برای نتیجه گیری دو هفته فرصت دارد.به گزارش "ورزش سه"، حسن زمانی بعد از پایان جلسه هیات مدیره استقلال اعلام کرد که علیرضا منصوریان تنها دو بازی برای نتیجه گرفتن با استقلال مهلت دارد. او در پایان این جلسه گفت: جلسه ای بسیار خوب و عالی داشتیم. یکی از مصوبات این جلسه، کمیته اقتصادی باشگاه بود. همچنین تصمیم گرفتیم که کمیته فنی تشکیل شود و اعضای این کمیته به زودی مشخص می شود. در مورد کادرفنی بحث های مفصلی انجام دادیم.

  زمانی افزود: دو بازی دیگر به آقای منصوریان فرصت دادیم. یعنی ایشان بازی با گل گهر سیرجان و پارس جنوبی را فرصت دارند و نتیجه این دو بازی، وضعیت ایشان را مشخص می کند.

  علیرضا منصوریان به سرعت باید شرایط استقلال را تغییر دهد چراکه اگر تغییر ندهد حتی اگر اعضای هیات مدیره حامی او باشند تماشاگران علیه اش شعار سر خواهند داد و این کار را برای وی سخت خواهد کرد. اعضای هیات مدیره معتقدند تعطیلات پیش رو فرصت خوبی برای علیرضا منصوریان است تا روی نقاط ضعف تیم کار کند و در بازی با پارس جنوبی تیم جدیدی را روانه ی میدان کند.از آنجایی که صبر تماشاگران استقلال تمام شده است فرصت هیات مدیره به علیرضا منصوریان نمی تواند فرصت زیادی باشد. همان طور که اشاره شد او به سرعت باید شرایط تیم استقلال را تغییر دهد. این فرصت آنطور که گفته می شود سه هفته ای است.

  منبع:ورزش3-باشگاه خبرنگاران جوان

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  آخرین مطالب سایت

  مطالب جذاب - اخبار سیاسی