ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

قوچان‌نژاد پاس گل داد، گل زد و پنالتی خراب کرد!

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 20 شهریور 1396
 • قوچان‌نژاد پاس گل داد، گل زد و پنالتی خراب کرد!

  به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های هفته چهارم لیگ اردیویسه هلند هیرنفین با بهره‌مندی از رضا قوچان‌نژاد در ترکیب از ساعت 15 امروز در استادیوم خانگی آبه لنسترا به مصاف آیندهوون رده سومی رفت.

  هیرنفین که از سه بازی گذشته به دو تساوی و یک پیروزی رسیده بود خیلی زود و در دقیقه 4 با پاسی که قوچان‌نژاد روی شروع مجدد دروازه‌بان با ضربه سر به آربر زنلی داد، با شوت تماشایی و پشت محوطه جریمه این بازیکن به گل دست یافت.

  دو دقیقه پس از این گل، رضا قوچان‌نژاد به زیبایی دومین گل هیرنفین را به ثمر رساند؛ این مهاجم ایرانی که هفته اول هم برابر خرونینگن گلزنی کرده بود این بار هم روی فرار دِنزِل دومفریز از جناح راست زمین و ارسال زمینی او به محوطه 6 قدم، موفق شد با ضربه پشت پا هیرنفین را با نتیجه 2 بر صفر پیش بیاندازد.نیمه اول با پیروزی 2 بر صفر یاران گوچی به پایان رسید که هیروینگ لوزانو، مهاجم آیندهوون نیز در دقیقه 37 اخراج شد.

  در نیمه دوم نمایش برتر هیرنفین ادامه داشت ولی فرصت‌سوزی مهاجمان این تیم موجب شد در گلزنی ناکام باشند؛ قوچان‌نژاد که روز فوق‌العاده‌ای پشت سر گذاشته بود در دقیقه 74 یک پنالتی از دست داد تا تعداد گل‌های این فصل‌اش در عدد 2 باقی بماند.یاران قوچان‌نژاد با این پیروزی 8 امتیازی شدند و موقتا به رده ششم جدول لیگ اردیویسه هلند صعود کردند.

  لازم به ذکر است، قوچان‌نژاد در بازی دور برگشت فصل گذشته که آیندهوون به پیروزی 4 بر 3 مقابل هیرنفین رسیده بود، هر سه گل تیم‌اش را به ثمر رساند و امروز دوباره توانست برابر PSV گلزنی کند.

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  منبع:الف-ورزش3

  مطالب مرتبط

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.