ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

خودکشی یک آسیایی در مسجدالحرام

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 20 خرداد 1397
 • خودکشی یک آسیایی در مسجدالحرام

  رسانه های عربستانی گزارش دادند یک تبعه آسیاسی در مسجدالحرام اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.

  این تبعه آسیایی  شب گذشته پس از نماز عشاء از بالای صحن مطاف خود را به داخل محوطه مسجد الحرام انداخته است. این روزنامه افزود: این فرد بدون اینکه به کسی آسیب برساند خود را از طبقه فوقانی صحن مطاف به پایین انداخت که بالافاصله به بیمارستان منتقل شد اما جان خود را از دست داد.

  عکاظ به نقل از منابع خود افزود که این فرد یک تبعه پاکستانی بوده است و مشخص نیست به چه دلیل خودکشی کرده است. به گفته سخنگوی پلیس مکه مکرمه، این تبعه آسیایی از مانع آهنی طبقه فوقانی مطاف بالا رفته و خود را به پایین انداخته که پس از شکستگی در ناحیه لگن و دیگر نواحی بدن فوت کرده است.

  ابن در حالی است که خبرگزاری فرانسه به نقل از وزیر خارجه این کشور اعلام کرد که فردی که دست به خودکشی زده، شهروند فرانسه بوده است.

  بدن این مرد به بیمارستان منتقل شده تا تحقیقات لازم دربارۀ این پرونده انجام شود. هنوز اطلاعات بیشتری دربارۀ هویت قربانی و علت خودکشی او منتشر نشده است؛ همچنین مشخص نیست که با وجود حصار فلزی نصب شده در سراسر پشت بام، او چگونه توانسته است خود را به آنجا رسانده و درنهایت به پایین پرتاب کند.

  خودکشی یک آسیایی در مسجدالحرام

  منابع: ایلنا - شفقنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.