ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
آموزش غذای فرنگی
آموزش غذای ایرانی
آموزش شیرینی پزی

15 روش برای ذخیره باتری آیفون

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • یکشنبه, 23 مهر 1396
 • 15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  بیشتر از این با مستطیل ترسناک در گوشه ی بالای سمت راست گوشی خود مرده و زنده نخواهید شد.برای 99.9% افراد آمریکایی که از اضطراب باتری کم رنج می برند ، تعدادی مقصر موذی ممکن است در حال تخلیه ی باتری آیفون باشند بدون اینکه حتی شما متوجه شوید.این ترفند ها برای ذخیره باتری بسیار مفید هستند.

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  1- مراقب باشید که آیفون شما چقدر سرد یا گرم می شود

  دماهای شدید باعث افزایش کارکرد آیفون برای اجرا کردن میشوند و بنابراین انجام این کار میتواند باعث کاهش عمر باتری شما شود.اپل پیشنهاد میکند برای بهترین عملکرد،دمای دستگاه خود را بین 32 و 95 درجه فارنهایت نگه دارید.

  2- برنامه ها را نبندید

  ممکن است به گوشتان خورده باشد که بستن برنامه های پس زمینه منجر به ذخیره باتری می شود که این فقط یک باور اشتباه است. به طور مداوم کشیدن برنامه ها برای بستن آن ها در واقع باتری بیشتری مصرف کرده و باعث کاهش سرعت گوشی شما می شود.

  3- از حالت ذخیره باتری استفاده کنید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  به سادگی با رفتن به تنظیمات و انتخاب گزینه باتری می توانید گزینه low power mode  را فعال کنید.ممکن است شما تفاوت زیادی احساس نکنید اما این ویژگی عوامل تخلیه باتری مانند دریافت ایمیل،دانلود های اتوماتیک و جلوه های بصری خاص را خاموش می کند.این ویژگی همچنین نور صفحه ی گوشی را نیز کاهش میدهد.

  4- فقط در مواقع نیاز wifi  و bluetooth  خود را روشن کنید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  روشن بودن این ویژگی ها  باعث می شود آیفون شما همیشه در حال جست و جوی شبکه های وایرلس اطراف گوشی شما باشد.شما می توانید به سرعت این دو را در ios 11 با کشیدن انگشت خود از پایین به بالا روی صفحه و لمس سمبل های این دو گزینه در بالای سمت چپ منو روشن و خاموش کنید.

  5- اما زمانی که wifi در دسترس است به آن متصل شوید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  اگر در محلی هم قادر به استفاده از وای فای و هم اینترنت سیم کارت خود هستید قطعا از وای فای بهره ببرید زیرا مصرف انرژی وای فای به مراتب کمتر از اینترنت سیم کارت شما است. این کار را با رفتن به تنظیمات و قسمت  wifi و اتنخاب یک شبکه به طور دستی می توانید انجام دهید.

  6- کشف کنید کدامیک از برنامه هایتان بیشتر باتری مصرف می کنند

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  به تنظیمات بروید و در قسمت باتری برنامه هایی که بیشترین مصرف را دارند مشاهده کنید. ممکن است چندیدن برنامه ی غیر ضروری در حال مصرف باتری شما باشند.

  7- شدت نور صفحه نمایش خود را کاهش دهید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  این کار باعث می شود نگاه کردن به صفحه برای شما راحت تر شود و همچنین این یکی از بهترین و ساده ترین راه های افزایش عمر باتری است.

  8- بلوتوث خود را زمانی که مشغول کاری دیگر هستید خاموش کنید

  شما احتمالا به روشن بودن بلوتوث نیاز ندارید مگر اینکه گوشی خود را به دستگاه دیگری وصل کنید(مانند هدفون های بی سیم ).شما می توانید انگشت خود را روی صفحه بالا بکشید وروی آیکون مربوطه کلیک کنید و آن را خاموش کنید.

  9- مراقب بارگزاری پس زمینه برنامه ها باشید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  این ویژگی برای بروز نگه داشتن برنامه هایتان بسیار عالی است،اماهمچنین یک قاتل مخفی باتری است. شما می توانید به طور دستی برنامه هایتان را آپدیت کنید و از این مسیر این ویژگی را از حالت اتوماتیک با انتخاب گزینه off خاموش کنید setting>general>background app refresh .

  10- notification را برای برنامه های غیر ضروری را ببندید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  احتمالا شما مثلا به ناتیفیکیشن فلان بازی که انجام می دهید زمانی که خسته هستید نیازی ندارید ،و آلارم های ثابت در حال از بین بردن عمر باتری گوشی شما هستند. به مسیر زیر بروید برای تنظیمات هر برنامه setting>notification.

  11- گزینه vibration های غیر ضروری را غیر فعال کنید

  ممکن است غیر واقعی به نظر برسد اما گذاشتن گوشی در حالت ویبره برای هر تماس ،پیام یا ناتیفیکیشن باتری خیلی بیشتری نسبت به حالت بی صدا یا با صدا مصرف می کند.با یکی از دو حالت فوق عمر باتری را افزایش دهید.

  12- همیشه ios خود را آپدیت کنید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  بله یکی از بزرگترین های آن ios 11 در حال تماشای شماست،ممکن است در ابتدا باتری شما رو بکشد ،اما آپدیت ها معمولا شامل راه حل هایی برای برطرف کردن این باگ های کشنده هستند.شما میتوانید از این مسیر آپدیت بودن گوشی خود را چک کنید  Settings > General > Software Update

  13- گوشی خود را به یک باتری خارجی یا کیس های شارژر متصل کنید

  گوشی خود را به این لوازم جانبی قابل حمل وصل کنید تا به یک شارژ کامل در مواقع اضطراری دسترسی داشته باشید.

  14- عملکرد باتری خود را چک کنید

  15 روش برای ذخیره باتری آیفون

  به مسیر زیر بروید Settings > Battery و صفحه را پایین بکشید.شما دو عدد مشاهده خواهید کرد یکی برای حالت آماده به کار و یکی برای استفاده عدد استفاده باید کمتر باشد.اگر نیست،این یک نشانه است که گوشی شما آن طور که باید استراحت نمی کند.شما میتوانید این مورد را با قفل کردن گوشی خود به مدت 5 دقیقه و سپس چک کردن دوباره تست کنید.اگر زمان آماده به کار 5 دقیقه بیشتر باشد این نشانه خوبی است اما اگر تایم استفاده یک دقیقه یا بیشتر بالا رفت شما ممکن است مشکل تخلیه باتری داشته باشید.اگر چنین بود باید گوشی خود را به یک متخصص برای رفع مشکل نشان دهید.

  15- زمانی که می خواهید گوشی خود را به کامپیوترتان متصل کنید مطمئن شوید برق داشته باشد

  اگر کامپیوترتان در حالت آماده به کار یا خواب باشد و در حال شارژ گوشی شما نباشد می تواند باتری گوشی شما را تخلیه کند.

  منبع:goodhousekeeping

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی