ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397
 • مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  اگر دوست دارید که به یک میلیونر تبدیل شوید به مهارت هایی احتیاج دارید که بتوانید بهای آن را بپردازید. میلیونر ها با مهارت هایی که دارند خودشان را از بقیه متمایز میکنند. این مهارت ها بسیار خوب کار میکند که البته افراد سطح معمولی نمیتوانند آن ها را درک کنند، و این همان چیزی است که میلیونر ها را در سطح اول قرار میدهد.

  در ابتدا تصور میکردم که این مهارت ها غیر قابل دسترس هستند، تا اینکه برای اولین بار بار کسی که این مهارت ها را داشت ملاقات کردم و دریافتم که من نیز میتوانم آنها را بدست آورم. بعد از اشتباهات بسیار تصمیم گرفتم برای تصحیح کردن نتایجم، روی افراد استاد در این زمینه بررسی کنم، کسانی که من آنها را مورد مطالعه قرار دادم یا در فروختن ماهر بودند یا در بازاریابی. این طور از این مطالعه ها نتیجه گرفتم که افراد پولدار در مهارتی که دارند بهترین هستند.

  در اینجا 12 مهارتی که هر میلیونر باید داشته باشد را ذکر کرده ام

  1- ارتباطات

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  میلیونرها هر ساله هزاران ایمیل ارسال میکنند، هر ایمیل میتواند بیانگر نام تجاری شما باشد، آنها همچنین در صحبت کردن با تلفن و ملاقات های رو در رو نیز حرفه ای هستند. هرچه تاثیر گذار تر پیامتان را با دنیا به اشتراک بگذارید مردم بیشتر تمایل پیدا میکنند که با شما کار کنند، در واقع سطح ارتباط شما متواند بیان کننده ی میزان ثروت شما باشد.

  2- فروختن

  در این دنیا شما یا میفروشید یا به شما میفروشند، به هر حال شما باید یک گزینه را انتخاب کنید، اگر شما مفهوم فروختن را دنبال میکنید، در صورتی که مهارت بالایی در این زمینه پیدا کنید، این حرفه از شما یک میلیونر خواهد ساخت.

  افرادی که میدانند چگونه باید بفروشند، میدانند که این مهارت زندگی هر شخصی را به طور چشم گیری ارتقا میدهد، و در آخر باید بگم که هر چیزی که در اطرافتان میبیند روزی فروخته شده است.

  3- بازاریابی و تجاری سازی

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  شهرت شما بهترین تبلیغات شماست. ترویج برند خود با بازاریابی و نام تجاری شرکت شما، سنگ بنای هر امپراتوری است. اگر کاری که انجام میدهید را به بهترین نحو ممکن به جهان معرفی کنید ، در بازار شناخته می شوید و این کار کسب و کار شما را به شیوه ی بی سابقه ای گسترش می دهد. هر میلیونر یک نام تجاری خوب دارد.

  4- هوش هیجانی

  اگر بتوانید از خودتان مراقبت کنید، می توانید از هزاران نفر مراقبت کنید. شناخت طبیعت انسانها کلید موفقیت است. میلیونرها انگیزه ها، زبان بدن، تن صدا، تاکتیکها، دیپلماسی و همچنین همدلی کردن را به خوبی بلد هستند. اکثر این موارد را می توان با توجه به افراد اطراف خود یاد گرفت. به یاد داشته باشید که تئودور روزولت گفت: "مردم درباره چیزی که میدانید اهیمتی نمیدهند مگر اینکه متوجه شوند به چیزی که میدانید اهمیت میدهید."

  5- نوآوری محصول و خدمات

  هر میلیونر باید یک محصول خلاقانه و منحصر به فرد را ارائه دهد تا بیانگر برندش باشد. ری کراک، بنیانگذار مک دونالد، همبرگر را اختراع نکرد،اما ایده ی او باعث شد تا در صنعت فست فود که به کیفیت های پایه ای غذا توجه میکند به عنوان یک ییشران تبدیل شود که این امر باعث پیشرفت او در این زمینه شد. خلاقیت و نوآوری شما را به یک میلیونر تبدیل میکند، حتی اگر فقط کمی از رقبای خود بهتر باشید

  6- سازماندهی

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  هر میلیونر دارای یک سیستم است که برای آنها کار می کند. این سیستم  باید به اندازه کافی سازمان یافته و انعطاف پذیر باشد  تا بتوانند با محیط های در حال تغییر خود سازگاری پیدا کند. تقریبا هر تصمیمی که در باره ی کسب و کارتان گرفته اید از پشت  میز کارتان آمده است. اگر افکارتان سازماندهی شده باشد و بدانید چگونه اطلاعات را جمع آوری و ساماندهی کنید به گونه ای که در صورت لزوم ، بتوانید بسیار سریع به آن دسترسی داشته باشید، این به این معنا است که شما استعداد میلیونر شدن را دارید.

  7- تنظیم هدف و برنامه ریزی

  کار خود را برنامه ریزی کنید و برنامه خود را انجام دهید. این شعار میلیونرهاست. هیچ کس نمی تواند بدون برنامه ی از پیش تایین شده موفق شود، شما باید اهدافتان را به بهترین شکل برای روزها،ماه ها و سال ها بعد تایین کنید.

  نکته: برنامه ریزی مناسب از عملکرد ضعیف جلوگیری می کند. فرصت ها فقط برای کسانی است که آماده هستند.

  8- مدیریت مالی

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  اگر بتوانید از مقدار کمی پول مثلا ($10) محافظت کنید، حتما خواهید توانست از مقداری زیاد (1,000,000) نیز نگه داری کنید.

  میلیونرها میزان حساب بانکی خود را در هر زمانی میدانند، آنها هزینه های خود را ثبت می کنند، درآمدشان را حساب می کنند آنها مالیات خود را  پرداخت میکنند( که این مورد بسیار مهم است). آنها وضعیت مالی خود را می دانند. اگر حواستان به وضعیت مالی تان باشد، میتوانید پول بیشتری به دست آورید.

  9- خیرخواهی

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  میلیونرها درک می کنند که راز زندگی در بخشیدن است. بسیاری از مردم ثروتمند بی وقفه خیرات میکنند. شما تنها با بخشیدن ثروتتان به دیگران میتوانید ثروتمند تر شوید.با این حال، هنگامی که به خیریه می آید، اگرچه بخشیدن تنها به این معنا نیست که وارد خیریه شوید و چک بکشید، مانند کاری که خیبلی ها انجام میدهند ، بلکه افراد خیر واقعی سعی میکنند که ببیند پولشان در چه راهی خرج میشود، و افراد نیازمند را پیدا میکنند.

  10- شبکه سازی

  روابط ساختمانی در کسب و کار نقش مهمی دارد. برای به دست آوردن نتایج قابل اطمینان باید منابع قابل اعتماد داشته باشد.در شبکه من، به هر مهارتی که ممکن است نیاز داشته باشم دسترسی دارم و این تنها با یک تلفن یا ایمیل میسر میشود. تنها راهی که می توانید کارهای بزرگ انجام دهید، کار کردن با کسانی است که می توانند کارهایی را انجام دهند که نمی توانید (یا نمی خواهید) انجام دهید. افرادی که به دنبال آن هستید نیز به دنبال شما هستند.

  11- رهبری

  هر میلیونر یک رهبر است. آنها درک می کنند که باید از رهبران بزرگ پیروی کنند تا خودشان یکی از آنها شوند. آنها می دانند وقتی شرایط سخت رخ میدهد باید نوآوری کنند و مسئولیت پذیر باشند. وقتی زمان آزمایش می آید، آنها سعی میکنند که این شرایط را پشت سر بگذارند، و به بقیه هم این اطمینان را میدهند که در شرایط خوبی به سر میبرند، علامت یک رهبر واقعی الهام بخشیدن به دیگران است به این صورت که آنها میتوانند کارهای فوق العاده ای انجام دهند.

  12- مدیریت زمان

  مهارت هایی که باید از میلیونرها بیاموزیم

  الویت بندی باید بر این تمرکز کند که چه کاری اول از همه باید انجام شود، میلیونرها مشغول چیدن چمن ها نمیشوند وقتی میدانند که باید قبل از آن باید به بیزینس شان برسند ( این یک اصطلاح است یعنی به کارهای کم اهمیت نمیپردازند) اگرچه مدیریت زمان دربر گیرنده ی مدیریت انرژی نیز میشود، شما باید راهی را دنبال کنید که در آن بتوانید به خوبی ذهن و جسمتان را بر روی کاری که در اولویتتان قرار دارد، متمرکز کنید.

  به طور خلاصه: استقامت، نوآوری، رهبری، ارائه خدمات به مشتری، ارتباط قوی، سفر، ساخت تیم، مذاکره، اخلاق، حل منازعات، مدیریت استرس، یادگیری پیشرفته چیزهایی است که به آن احتیاج دارید.

  تبدیل شدن به یک میلیونر راحت تر از همیشه است، حالا شما راه های بیشتری را برای ثروت سازی بلد هستید، در حال حاضر بیش از 15 میلیون، میلیونر در دنیا وجود دارد، اگر در مورد هدف تان جدی هستید، تکنیک های آنها را یاد بگیرید و دانش خود را ارتقادهید، تا به ثروتی که مد نظرتان است دست رسی پیدا کنید. مسیر رسیدن به هدف مهمتر از خود هدف است.

  منبع: businessinsider

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت