ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • سه شنبه, 03 مهر 1397
 • جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  دیگر وقتش رسیده تا بدانید جوراب فقط پوششی برای پاها نیست. از جوراب های نو و کهنه استفاده های فراوانی میتوان کرد که در این مطلب ما به 6 نمونه آنها اشاره کرده ایم.

  موهایتان را گوجه ای کنید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  کافیه قسمت جلویی جوراب را قیچی کنید و آن را به به صورت یک کش موی پهن تا بزنید. موهایتان را با یک کش مو به صورت دم اسبی ببندید و بعد مانطور که در عکس می بینید به کم جوراب آن را به شکل گوجه ای دربیاورید.

  ده مدل مو که درست کردنشان فقط سه دقیقه طول می کشد

  عروسک درست کنید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  تنها چیزی که لازم دارید مقداری برنج(یا شن) و یک جوراب است. ابتدا مقداری برنج را درون جوراب بریزید و با یک نخ دور جوراب را ببندید تا شکل شکم عروسک ایجاد شود. از دوباره مقداری شن یا برنج به جوراب اضافه کنید تا اینبار سر عروسک را بسازید. دوباره سر جوراب را گره بزنید. به کمک دکمه یا هرچیز دیگری که دسترس دارید، اجزا صورت و یا لباس عروسک را درست کنید. اکنون شما یک عروسک دارید.

  رنگ کفشتان را تغییر دهید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  حتما بارها برایتان پیش آمده رنگ کفشتان با لباسی که دارید هماهنگ نیست. در این شرایط یک جوراب با رنگی که می خواهید به نجاتتان خواهد آمد.

  کافی است کفش هایتان را بپوشید. سپس نوبت پوشیدن جوراب هایتان است. وقتی این مرحله را انجام دادید با ایجاد یک شکاف در قسمتی از جوراب که در نوک پاشنه قرار دارد، کفش را کاملا به رنگ دلخواهتان تغییر دهید.

  کف بازی کنید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  یک بطری آب کوچک را از وسط نصف کنید. جوراب را به تن بطری کنید. یک ظرف آب و کف تهیه کنید و قسمت جورابی وسیله ای که ساخته اید را در این محلول بخیسانید.

  حالا وقت ساختن حباب هایی به شکل مار است.

  نگهدارنده گوشی موبایل بسازید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  برای افرادی که زمان دویدن و ورزش با MP3 Player یا گوشی و هندزفری آهنگ گوش می دهند، این مورد می تواند بسیار به درد بخور باشد.

  قسمت کشی ساق یک جوراب ساق دار را با قیچی ببرید و با تا کردن عرض آن را نصف کنید. بازوتان را داخل این پارچه کشی کنید و گوشی یا هر وسیله دیگری را درون آن قرار دهید.

  ساق دست درست کنید

  جوراب ها و 6 کاربرد جدید!

  برای این کار نیاز به یک جوراب ساق بلند دارید. به کمک قیچی قسمت جلویی جوراب(پوشش ناخن ها) را ببرید . به کمک نخ و سوزن لبه آن را به داخل بدوزید تا مبادا نخ کش شود.

  در مرحله بعد قسمت پاشنه پا جوراب را به انداز ای که انگشت شستتان از آن عبور کند سوراخ کنید. . باز از نخ و سوزن استفاد کنید.

  حالا شما یک ساق دست دارید.

  آموزش دوخت مدل جدید بالش خودرو

  منابع: thewonderlist - businessinsider

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت