ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

چگونه از شنیدن صدای خود متنفر نباشیم؟

 • نویسنده: ندا یدی
 • پنج شنبه, 31 خرداد 1397
 • چگونه از شنیدن صدای خود متنفر نباشیم؟

  نویسنده: Jessica Stillman

  همه ما این تجربه را داشتیم: صدای خود را که در یک پیام صوتی و یا یک ویدیو میشنویم و این صدا برایمان وحشتناک است. آیا واقعا صدایمان فاجعه است یا این مغز است که ما را به بازی گرفتهاست؟

  خب علم برایتان هم خبر خوب دارد و هم بد و من با دومی شروع میکنم.

  حقیقت این است که شما صدایتان را از مسیر متفاوتی نسبت به دیگران میشنوید. شما صدای خود را که از طریق ارتعاشات از جمجمه شما حرکت می کند میشنوید.، اما دیگران صدایتان را از طریق هوایی که بین شماست دریافت میکنند. این تفاوت در مسیر است که کیفیت صدا برای شما و دیگران متفاوت است.
  چگونه از شنیدن صدای خود متنفر نباشیم؟

  افسرده نشوید !خبر خوب این است که شما با انجام یکسری تمرینات میتوانید تغییر اساسی در کیفیت صدایتان ایجاد کنید،. طبق گفته یوگا اولسن، مربی گفتگو، این تمرین بسیار اسان تر از آن است که شما فکر میکنید.. در حقیقت یک تمرین ساده سه مرحله ای شما را به استفاده از صدای قدرتمند و زرق و برق دار در تمام محیط های زندگی شما هدایت می کند.

  متن زیر برداشتی مستقیم از آخرین پست اولسن است

  گام اول

  اولین تلاش برای جداسازی عضلات شکم است. فقط عضلات شکم خود را بیرون بیاورید و به اندازه که مثلا یک وعده غذایی خورده اید.اطمینان حاصل کنید که قفسه سینه شما بالا نیاید. شما ممکن است در برابر یک آینه بنشینید و یا دست خود را بر روی قفسه سینه خود قرار دهید تا بتوانید مانع حرکت و جلوگیری از آن شوید. لطفا ماهیچه های شکم را برای چند دقیقه حرکت دهید.پس تنها تلاش کنید عضلات شکمتان از بیرون بیاورید.

  گام دوم

  حالا سعی کنید این حرکات را با تنفس جفت کنید. هنگامی که نفس بکشید، عضلات شکم خود را بیرون بیاورید و هنگامی که بازدم میکنید شکم را به داخل ببرید. تصور کنید که معده شما یک بالون یا یک بشکه است و شما آن را با هوا پر می کنید. شما فقط می خواهید حرکت شکم خود را ببینید؛ پس حواستان به فقسه سینه و شانه هایتان باشید،نباید تکتن بخورند.

  گام سوم

  این تمرین تنفسی را هر روزه انجام دهید. سوال اینجاست که این تنفس چه تاثیری بر صدای ماخواهد گذاشت.خب حالا وارد مرحله  بعدی میشویم:

  شکم خود را از هوا پرکنید و بعد اجازه بدهید کلمه ای دقیقا در همان لحظه که در حال خالی کردن شکمتان از هوا هستید ار دهانتان خارج شود . مثلا "سلام"

  نکته ای که مهم است این است که درطول تمرین همم بر کیفیت تنفستان تمرکز داشته باشید(عدم حرکت شانه ها و قفسه سینه) و هم کلماتی از که از دهانتان خارج میشوند کاملا رسا و با سرعت مناسب خارج شوند.

  این تمرین را یک هر روز 15 دقیقه به مدت یک هفته انجام دهید و بعد از خود بپرسید که آیا از شنید صدای خود بیزارید؟

  منبع: inc

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت