ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

ورزشی یه اسم "رابطه جنسی"

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 20 تیر 1397
 • ورزشی یه اسم

  داشتن فعالیت بدنی لازمه داشتن بدن و زندگی سالم تر است ، اما بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری یا حتی تنبلی، این عامل مهم در سلامتی را از زندگی خود حذف میکنند. خبر خوش برای آن درسته از افراد که در طول هفته تجربه رابطه جنسی دارند این است که وضعیت شما از افرادی که در طول هفته رابطه جنسی ندارند بهتر است. چرا که رابطه جنسی باتوجه به میزان کالری ای که میسوزاند و البته به این دلیل که میزان تنش قلب را بالامیبرد میتواند در دسته فعالیت های بدنی قرار بگیرد.

  هر یک از ما وقتی قرار است به سراغ یک فعالیت ورزشی برویم به یاد فوتبال، تنیس، رفتن به باشگاه یا هر فعالیت بدنی دیگری می افتیم. اما گفتنی است که رابطه جنسی هم به دلیل این که تاثیر مشابه ای بر روی بدن میگذارد میتواند جز فعالیت های بدنی قرار بگیرد.

  مزایای معاشقه

  تحقیقات نشان میدهد که داشتن رابطه جنسی کامل همراه با معاشقه درست تاثیری مشابه با هر ورزشی را دارد مثل افزایش ضربان قلب، عرق کردن و در گیری چندین عضله در بدن.

  بهتر است بدانید بیشتر از 200 کالری طی بیست دقیقه رابطه جنسی سوزانده میشود.

  این که به چه حالت و پوزیشنی این رابطه صورت میگیرد هم میتواند بر تعداد کالری های مورد نیاز تاثیر بگذارد. البته توصیه همیشگی متخصصان این است که موقعیتی را انتخاب کنید که هر دو طرف رابطه به اوج لذت جنسی برسند. بنابراین اولویت لذت جنسی باشد نه تعداد کالری هایی که میسوزانید!

  ورزشی یه اسم

  و آخرین نکته این که تحقیقات پروفسور دیوید تایک از بیمارستان سلطنتی ادینبورانه در مطالعه بین 3500 نفر در سن 18 تا 102 سالگی به این نتیجه رسید که رابطه جنسی سه بار در هفته می تواند به شما 10 سال جوانتر نگاه کند و دلیل آن این است که رابطه جنسی علاوه بر این که از نظر جسمی مزایای غیر قابل شمارشی دارد، باعث سلامت روانی و افزایش رضایت از زندگی میشود.

  منبع : brunet

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت