ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

چگونه ولنتاین را عالی برگذار کنیم؟

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • سه شنبه, 17 بهمن 1396
 • چگونه ولنتاین را عالی برگذار کنیم؟

  روز ولنتاین یک زمان خاص برای جشن گرفتن انواع روابط های دوستانه است،به ویژه برای فرد مورد علاقه شما. اگر می خواهید به کسی حس دوست داشته شدن را بدهید، راه های بسیاری وجود دارد که در مورد آن به کار رود. بنابراین اگر فراموش کردید که سفارش گل دهید، نگران نشوید فقط سعی کنید یک برنامه سرگرم کننده ومتفاوت انجام دهید.

  معمولا به سه روش این کار را نجام میدهند

  1-گذراندن تمام وقت با فرد مورد علاقه تان

  2- اثبات کردن دوست داشتنتان

  3-با دادن هدیه ای خاص

  قدم اول : تمام وقتتان را با هم بگذرانید

  1-یک وقت شام را تنظیم کنید

  ولنتاین

  یک وقت شام را در رستوران مورد علاقه تان رزرو کنید یا حتی میتونید خودتان آشپزی کنید.  حتی حتما نباید قرار شام داشته باشید فقط مهم این است که با هم وقت بگذرانید،تا نشان دهید که حواستان به این رویداد بوده و برای آن برنامه داشتید.با اضافه کردن شمع و کم کردن نور میتوانید شب خود را رومانتیک تر کنید.

  2-یک روز کامل را برنامه ریزی کنید

  ولنتاین

  یک روز را به طور کامل برنامه ریزی کنید ،حتما در اطراف شما جاهای زیادی وجود دارد که تا به حال امتحان نکرده اید، تمام روز را با فرد مورد نظرتان به گشت و گذار بپردازید و جاهایی را که هیچ وققت تا به حال نرفته اید را امتحان کنید. بروید به یک موزه جدید بروید و یا یک پیاده روی طولانی داشته باشید که هر دو علاقه مند بوده اید، اما هرگز وقت آن پیش نیامده بود.هرگز نمی دانید حتی ممکن است به جنبه های تازه ای از طرف مقابلتان که تا به حال نشناخته بودید دست پیدا کنید.

  3-او را به یک قهوه دعوت کنید

  ولنتاین

  شریک خود را به یک قهوه دعوت کنید ،ممکن کمی کلیشه ای به نظر بیاید اما اگر شما هم معمولا زمان قهوه خوردن خود را اینگونه سپری میکنید که فقط کنار هم پشت یک میز بشینید،بله تکراری است ،اما بهتر است  تلفن های خود را در حالت سکوت و دور از دسترس قرار دهید و فقط توجه خود را به یکدیگر متمرکز کنید.

  4-به یک پیاده روی طولانی بروید

  ولنتاین

  به یک پیاده روی طولانی بروید، به پارک های بزرگ سر بزنید، به تماشایی پرندگان یا گل های وحشی بپردازید و سرگرم شناختن و لذت بردن از آنها بشوید. اگر در شهر هستید، ، به خیابان های زیبا که قبل از آن هرگز به آنها توجه نکرده اید بروید، گاهی توقف کنید و از دیدن  و بوییدن گل ها لذت ببرید.

  5-شریکتان را با یک برنامه آخر هفته سورپرایز کنید

  ولنتاین

  با یک آخر هفته عالی شریکتان را سورپرایز کنید. برای چند روز در جایی دنج مثلا خارج از شهر با هم وقت بگذرانید واز صبح تا شب کنار هم باشید  ممکن است مجبور شوید به آنها بگویید که برای تعطیلات آخر هفته برنامه خاصی چیده اید، اما مجبور نیستید که تمام جزییات را به او توضیح دهید،با این روش میتوانید آخر هفته ای به یاد ماندنی را داشته باشید.

  6-شریکتان را به رقص دعوت کنید

  ولنتاین

  رقص موزون و ساده ای که شامل حرکات ساده و ابتدایی هست ،میتوانید یک دوره خصوصی تانگو نیز بگذرانید که برا ی افرادی که میخواهند از حرکات قدیمی و تکراری خلاص شوند مناسب و در عین حال میتواند بسیار با مزه باشد.  هیچ چیزمانند یک  رقص برنامه ریزی شده رومانتیک نیست.

  قدم دوم : محکم کردن عشق و علاقه تان

  1-برای شریکتان یادداشت بنویسید 

  ولنتاین

  به او بگویید چه قدر او را دوست دارید و چه خصوصیاتی در او وجود دارد که شما را بیشتر تحت تاثیر میگذارد،مثل جذابیت ذاتی او یا زمانی که کمی خجالت میکشند و لبخند میزند، هر چیزی که شما را تحت تاثیر قرار میدهد.اینکه برای اولین بار نمیتوانید یک یاد داشت خوب بنویسید کاملا طبیعی است پس نگران نباشید از چند کاغذ چک نویس استفاده کنید بعد از آن که کاملا در مورد نوشته تان مطمئن شدید ان را رو کارت بیاورید.

  2- برای انجام کاری که شریکتان به آن علاقه دارد داوطلب شوید

  ولنتاین

  اگر او به سگ علاقه دارد به همراه سگش به یک پیاده روی طولانی بروید یا جای او را تمیز کنید.اگر او یکی از عزیزانش را به دلیل سرطان از دست داده است،به یک موسسه در این رابطه کمک کنید تا نشان دهید که به انچه او توجه میکند توجه میکنید.

  3-از شریکتان تشکر کنید

  ولنتاین

  به او بگویید که چه قدر از اینکه وقتشان را با شما سپری کرده اند سپاسگذار هستید.همیشه چند دقیقه وقت بگذارید تا از کار هایی که انها برای شما انجام میدهند سپاس گذار باشید.به خصوص سعی کنید چیزهایی را که معمولا به طور عادی جلوه میکنند را قدردانی کنید لازم نیست حتما چیز به خصوصی باشد  " مثلا اینکه ممنونم که کتت را به من قرض دادی یا از اینکه برنامه ات را کنسل کردی تا زمانی که من مریض بودم کنارم باشی ."

  سعی کنید برای کار های کاملا عادی از او تشکر کنید مثلا اینکه چه قدر متفکر هست و یا اینکه "از تو ممنونم که هر بار در را برای من باز میکنی و یا اینکه لطف میکنی که هر بار من را تا خانه میرسانی،تو واقعا دوست خوبی هستی."

  4-رو به رو ی هم بنشینید و صحبت کنید

  ولنتاین

  کنار هم بنشینید و رو در رو به او بگویید که چه ویزگی هایشان را بیشتر ستایش میکنید، یادداشت راه بسیار خوبی هست و همیشه باقی میماند اما اینکه مستقیما به او نگاه کنید و احساساتتان را بیا کنید و اینکه اصلا چرا به او علاقه دارید هم یک راه خوب میتواند باشد.سعی کنید جمله هایی از این قبیل به آنها بگویید: تو بسیار با محبت هستی و این از رفتارت با افراد مختلف مشخص است،اما سعی نکنید که این جمله خیلی حالت خود محور داشته باشد،مثل اینکه تو بهترین کسی هستی که من میتوانستم پیدا کنم و یا تمام حرف هایم را به تو میگویم" و همچنین بگویید که به او اعتماد دارید.

  اگر از خصوصیات فیزیکی او خوشتان می آید آن را به طور مستقیم بیان نکنید، مثلا نگویید که خیلی زیبا هستی، در عوض از جملاتی مثل اینکه "چشمان زیبایی داری یا بسیار با وقار قدم میزنی"استفاده کنید.

  قدم سوم : یک هدیه خاص به او بدهید

  1-چیزهای مورد علاقه ی او را سفارش دهید

  ولنتاین

  هدیه مورد نظرتان را آن گونه که او دوست دادر سفارش بدهید.وقتی کسی را به خوبی میشناسید میدانید که دقیقا به چه چیز هایی علاقه دارد و به چیز هایی حساسیت دارد،وقتی که بتوانید چیزی را دقیقا بر طبق علاقه ی شریکتان سفارش دهید به او نشان میدهید که به چه میزان نسبت به علاقه مندی های او شناخت دارید.

  2-حیوان خانگی او را خوشحال کنید

  ولنتاین

  حیوان خانگی او را به چکآپ ببرید یا برای آن یک اسباب بازی بخرید.برای همه دوست داران حیوان این روش میتواند جذاب  باشد که شما به دغدغه های مربوط به حیوانش توجه دارید ،و به انها دلیل میدهد که علاقه تان را باور کند .البته بهتر است که با یک هدیه همراه باشد.

  3- مجموعه ای از آهنگ های مورد علاقه اش را فراهم کنید

  ولنتاین

  شاید در عصر اینترنت دادن سی دی خیلی ابتدایی باشد اما این کار جالب تر است،لیستی از آهنگ هایی که برای جفتتان خاطره انگیز هست را انتخاب کنید و سی دی را کمی تزیین کنید.

  4- برای شریکتان گل بفرستید

  ولنتاین

  این یک راه قدیمی است اما یک راه واضح برای ابراز علاقه است اگر بدانید که به چه گلی علاقه دارد بهتر است اما اگر هم ندانید این روش به تنهایی میتواند همه چیز را بیان کند.

  منبع: wikihow

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت