ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

بازی هایی مخصوص زوج ها

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397
 • بازی هایی مخصوص زوج ها

  زمانی که به یک دختر یا پسر در یک رابطه متعهد میشوید، گذراندن وقت با دوستانتان دیگر برایتان در اولویت نیست.  

  اما این به این معنا نیست که دیگر نمیتوانید خوش یگذرانید، میتوانید بقیه دوستانتان را برای خوشگذرانی های متاهلی به رابطه تان دعوت کنید. بازی هایی را انتخاب کنید که خنده را بر روی لبان اطرافیانتان بیاورد، و حس رغابتی را در آنها ایجاد کند.

  نبرد زوج ها

  هر زوج به تیم جدایی تقسیم میشود، شما میتوانید این بازی را در غالب خانوادگی به این گونه طراحی کنید که هر تیم به سوالات لیست شده زود تر جواب بدهد آن برنده است. اگر تیمی به یکی از سوالات مطرح شده پاسخ ندهد ، تیم مقابل یک امتیاز میگیرد. سوالات باید در مورد زوج ها و رابطه شان باشد. اگر شما این بازی را بردید میتوانید از زوج مقابل کاری را بخواهید تا انجام دهید که البته برایشان سخت است. مدل دیگر این بازی به این گونه است که هر گروه برای گروه مقابل لیستی از سوالات را مینویسد، هر فرد باید به سوالات پاسخ دهد، در آخر زوج ها جواب ها را با هم چک میکنند، تیمی که بیشترین جواب درست را داده باشد آن برنده است.

  بازی حدث زدن

  بازی هایی مخصوص زوج ها

  این بازی را میتوانید با تقسیم شدن تمام زوج ها به دو تیم انجام دهید، یا اینکه هر زوج در یک تیم جدا قرار بگیرد. یک فرد به عنوان نماینده ی تیمش بلند میشود و سعی میکند با حرکات بدن منظورش را به هم تیمی هایش برساند، این بازی را طور دیگری نیز میتوانید اجرا کنید، به این صورت که به جای حرکات بدن از کشیدن استفاده کنید، چیز هایی را بکشید که منظور جمله ی شما را به هم تیمی هایتان برساند. در مدل دیگر میتوانید از کلمات استفاده کنید، از کلماتی که ارتباط چندانی با جمله یا کلمه ی مورد نظر شما ندارند.

  بازی پیدا کردن

  بسته به فضایی که در اختیار دارید میتوانید چیز های متفاوتی را در جاهای مختلف خانه پنهان کنید تا زوج های دیگر به دنبال آن بروند، چیز هایی که شما پنهان میکنید متواند دسته گل، خرس عروسکی، شکلات ولنتاین، سی دی آهنگ و...باشد. زوج ها باید تلاش کنند تا موارد بیشتری  را پیدا کنند، هر زوجی که اولین آیتم را پیدا کرد شانسش از بقیه بیشتر میشود، آیتم هایی که پیدا شده را علامت میزنید تا بقیه به دنبال آن نروند. همچنین میتوانید، یک چیز مهم را به عنوان گنج پنهان کنید و با پرسیدن سوال از زوج ها به آنها سرنخ بدهید، زمانی که سوال را درست جواب دادند میتوانید به آنها یک سرنخ بدهید تا به گنج نزدیک تر شوند. اولین تیمی که گنج را پیدا کرد او برنده است.

  تنبیه زوج احمق

  حس رغابت همراه با تفریح را در غالب چند بازی به اجرا درآورید. چند بازی را طراحی کنید که زوج ها با توجه به عملکردشان در آن امتیاز میگیرند، در پایان روز زوجی که کمترین امتیاز را داشت به عنوان بازنده انتخاب میشود و باید تنبیه شود، برای این تنبیه شما میتوانید هر برنامه ای را ترتیب دهید، این تنبیه ها باید خلاقانه و دیوانه کننده باشد،  به عنوان مثال ساختن برج با کارت ها، رساندن توپ پینگ پونگ به نقطه ی مورد نظر به وسیله ی فوت کردن. این روش ها بسته به سلیقه ی خودتان است و میتواند خیلی سخت تر از اینها هم باشد، بستگی به خودتان دارد که ببینید چه کاری برای شما جذاب تر است.

  بازی هایی مخصوص زوج ها

  منظور از معرفی این بازی ها این است که دوران متعهد بودن به این معنا نیست که دیگر خوش گذرانی شما تمام شده بلکه با این بازی ها یا هر بازی دیگری که برای شما جذاب است میتوانید به رابطه تان رنگ تازه ای ببخشید و آن را از حالت کسل بودن خارج کنید فقط کافی است کمی خلاق باشید.

  منبع: oureverydaylife

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.