ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 16 ارديبهشت 1397
 • برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه

  شما او را از دست داده اید و دلتان برایش تنگ شده است. اینجا یک مشکل وجود دارد، در قرار آخرچنان تند برخورد کردید که امکان بازگشتی وجود ندارد، مثل اینکه همه چیز بین شما از بین رفته باشد.

  احساسات تان جریحه دار شده و به شدت کلافه به نظر میرسید. هیچ راهی به ذهن تان نمیرسد و دوست ندارید که غرورتان هم شکسته شود.

  در این مطلب راه هایی را به شما نشان میدهیم که بدون آنکه ارزشتان را کم کنید، او را برگردانید.

  اینکه چه چیزی رابطه تان را خراب کرده است را پیدا کنید، با خیال راحت زمان کافی بگذارید و آن را بررسی کنید. برگشتن به حالت قبل بسیار ساده است در صورتی که قوانین زیر را رعایت کنید.

  جریحه دار کردن احساسات طرف مقابلتان راهی است که میتوانید او را برگردانید، فرمول جذب احساسی چیزی است که از آن صحبت میکنم. شما در اینجا میتوانید با آن آشنا شوید.

  1- سعی نکنید که او را برگردانید

  این را از من بشنوید، به این زودی سعی در برگرداندن دوستتان نکنید، زیرا اگر همش دنبال او باشید تمام انرژی و قدرت خود را از دست میدهید. به او پبام ندهید، تماس نگیرید، هیچ کاری انجام ندهید، البته فعلا.

  شما باید دیسیپلین خود را حفظ کنید، از طرفی او هم باید زمان کافی برای هضم کردن اتفاقات داشته باشد، حتی اگر او به طرف شما آمد، کنترل خود را حفظ کنید و مراقب حرکات خود باشید و قبل از اینکه کاری انجام دهید خوب فکر کنید. زیرا دیگر مسئله این نیست که او برگردد بلکه مهم این است که خودش متقاعد شود که برگردد.

  2- سبک زندگی متفاوتی را بسازید

  برگرداندن دوباره ی دوست تان به رابطه

  من می دانم که وقتی یک رابطه به پایان می رسد، واقعا دشوار است، اما میتواند بهترین زمان باشد که به ایرادات خود در سبک زندگیتان رسیدگی کنید و طوری آن را بسازید که همیشه میخواستید. اعتماد به نفس خود را دوباره بازسازی کنید، روابط اجتماعی تان را بررسی کنید، دوستان جدیدی انتخاب کنید، یک سرگرمی عالی برای خودتان به وجود بیاورید، به یک سفر بروید. خلاصه هرکاری که میتواند روحیه ی شما را تغییر دهید امتحان کنید.

  ایجاد تغییرات در محیط شما میتواند دیدگاه شما را عوض کنید، و کمک میکند تا شما درک کنید چه چیزی واقعا اهیمیت دارد، به علاوه قرار دادن خودتان در کنار افرادی که دائما برای تغییرات تلاش میکنند، میتواند راه حل خوبی باشد.

  این زمان را به تعریف کردن دوباه ی خودتان در زندگی جدید، صرف کنید.

  اگر با همان مدل قدیمی به رابطه تان برگردید، هیچ چیز تغییر نمیکند، و او چیزی را پیدا نمیکند که به خاطرش با شما بماند.

  3- قبول کنید که شاید هیچ وقت بازنگردد

  برگرداندن دوباره ی دوست تان به رابطه

  با ناامیدی به شریک تان نخواهید رسید، اگر هرچه را او طلب میکرد در اختیارش قرار میدادید پس شما با خودتان صادق نبودید. درسته که شما مایلید که او برگردد و همه چیز تغییر کند، اما آیا دوست دارید که با از دست رفتن ارزشتان و زیر پا گذاشتن غرورتان این کار انجام شود؟ قطعا اینطور نیست.

  اگر فکر میکنید که آماده ی برگشتن دوباره ی دوستتان هستید، باید موارد دیگری را چک کنید. اگر فکر میکنید برای آنکه با شخصی دیگر قرار ملاقات بگذارید، خیلی زود است، پس برای رابطه دوباره با شریکتان نیز هنوز خیلی زود است. اما اگر فکر میکنید که میتوانید با کس دیگری هم قرار بگذارید، حتما این کار را انجام دهید، ببنید خارج از دنیای دلتنگی تان چه خبر است؟  حتی ممکن است متوجه شوید که نیاز به یک رابطه ی جدید دارید.

  4- دلایل تمام شدن رابطه را بررسی کنید

  آیا دارای ارزش های اساسی متفاوتی بودید؟ آیا با هم سازگار بودید؟ در رابطه احساس خوشحالی میکردید یا فقط با او راحت بودید؟ اینها سوالات سختی هستند که باید به آنها پاسخ دهید؟ اما اگر با آنها مواجه نشوید ممکن این اتفاق بد در رابطه ی بعدی تان نیز رخ بدهد.

  5-زمانی که در آرامش فکری هستنید به سراغش بروید

  برگرداندن دوباره ی دوست تان به رابطه

  لطفا تمام مراحل بالا را به خوبی بررسی کنید و سپس اگر به نتیجه ی مثبتی رسیدید، سراغ این مرحله بیایید. با این کار او به یاد خواهد آورد که شما چه قدر زن قدرتمند، با وقار و جذابی هستید.

  در اولین ارتباط از عشق علاقه تان صحبت نکنید، در عوض یادی از خاطرات گذشته تان کنید و راجع به آن صحبت کنید، به او بگویید که هوس غذای مورد علاقه تان را کرده اید یا هنوز همان غذا را دوست دارید، او را به زمان های شیرینی که با هم داشته بودید ببرید، تا او نیز به یاد بیاورد که چه قدر شما آدم خاصی بودید.

  اگر با او تماس برقرار کردید و او مایل نبود که دوباره به رابطه برگردد، بگذارید در این پشیمانی باقی بماند که شانس دوباره با شما بودن را از  دست داده است، در حالی که شما از این رابطه خارج میشوید تا یک زندگی جدید را برای خودتان بسازید.

  منبع: huffingtonpost

  نظر (2)

  • yousef

   16 ارديبهشت 1397 در 11:50 |
   مطلبتون عالی و کامل بود ممنون از گرداورنده ی عزیز

   پاسخ

   • محدثه نجف نژاد

    16 ارديبهشت 1397 در 11:54 |
    ممنون از نظرتون

    پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.