ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

مردان از این زن ها فراری اند!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • شنبه, 10 شهریور 1397
 • مردان از این زن ها فراری اند!

  حتما متوجه این موضوع شدید که بعضی از دوست هاتون(دوست های خانم) رابطه هایی طولانی تر از 1 یا 2 ماه ندارند یا یا اگر هم در رابطه ای بمانند، به غیر از تنش، عصبانیت با نگرانی چیز دیگری نصیبشان نمی شود. آیا می دانید دلیلش چیست؟

  در این مطلب به معرفی چند نوع شخصیت برای دختران و زنان پرداخته ایم که این افراد وقتی وارد رابطه ای می شوند، مرد ها را دیوانه می کنند. به همین دلیل مرد ها از بودن با این زنان فراری اند.

  بِتیغ ها

  مردان از این زن ها فراری اند!

  زنان یا دخترانی که بعد از دوست شدن با مردی تمام مخارجشان را به گردن او می اندازند، از خرید لوازم آرایش و لباس گرفته, تا گوشی موبایل. حتی در مواردی خرج دانشگاه و سفر دختر هم به گردن پسر می افتد. در چنین مواردی آقایان احساس خطر می کنند و خیلی زود به فکر تغییر وضعیت می افتند.

  بازجوها

  مردان از این زن ها فراری اند!

  بودن با این زنان انرژی و حوصله بسیاری می خواهد که هر مردی انقدر پر حوصله نیست. این زنان توقع دارند که نامزد، شوهر و یا دوست پسرشان جز به جز اتفاقات روزمره اش را برای او تعریف کند. بعد از هر تماس تلفنی ای که مرد دریافت می کند، باید دلیل  مکالمه تلفنی را با جزئیات بیان کند. این زنان حداقل یکبار در روز تلفن همراه شریکشان را زیر و رو می کنند.

  پرنسس ها

  مردان از این زن ها فراری اند!

  این مدل دختران  دائما در حال ایراد گیری و گله و شکایت هستند. از هیچ چیز راضی نیستند( مثل غذای رستوران، هدیه ای که دریافت می کنند و…)

  این مدل از بانوان توقع دارند که تمام افراد خواسته های آنها را برآورده کنند؛ که البته هیچ کس مثل پدر و مادرش(شاه و ملکه) خواسته های او را برآورده نمی کنند.

  شبیه پسرها

  مردان از این زن ها فراری اند!

  تقریبا تمامی پسرها دوست دارند نامزد یا دوست دخترشان به تفریحات پسرانه کمی علاقه مند باشد؛ تفریحاتی مثل تماشای فوتبال یا بازی های کامپیوتری. اما بعضی از دخترها بیش از حد به این کارها علاقه مندند به طوری که در تمام جمع های پسرانه شرکت می کنند و این اصلا برای نامزد یا دوست پسرش خوشایند نیست.

  وراج ها

  مردان از این زن ها فراری اند!

  تقریبا بیشتر خانم ها از آقایون پرحرف ترند اما بعضی ها دیگر شورش را در می آورده اند. بسیاری از دختر ها نمی دانند که نیازی نیست جز به جز اتفاقات غیر مهمی که در محل کار، دانشگاه یا سالن آرایشگاه افتاده را برای نامزدشان تعریف کنند.

  این موضوع بیشتر پسرانی را اذیت می کند که کم حرف نیستند و حرف هایی زیادی برای گفتن دارند.

  شاخ مجازی

  مردان از این زن ها فراری اند!

  شاید تصور کنید دخترانی که در فضای مجازی طرفداران زیادی دارند، برای دوستی و رابطه جدی نیز کلی انتخاب پیش رویشان است؛ اما اینجوری نیست. این مدل افراد فقط به صورت مجازی محبوبند. این دخترها ساعات زیادی را در فضای مجازی سپری می کنند و پسرها دلشان نمی خواهند با کسی باشند که 24 ساعته سرش در گوشی اش است.

  منابع: standardmedia - newint

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.