ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • سه شنبه, 20 شهریور 1397
 • 10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  اگر هنوز تجربه اولین رابطه جنسی را ندارید باید به شما بگوییم که تمام تصورات خود را درباره اولین رابطه جنسی که از فیلم ها و داستان های عاشقانه به دست آوردید را فراموش کنید که دروغی بیش نیست.

  در اکثر مواقع اولین رابطه جنسی بیشتر از این که رمانتیک و عاشقانه باشد بیشتر عجیب و خنده دار است.

  در این مطلب ما مواردی را که ممکن است با آنها در طول اولین رابطه جنسی رو به رو شوید را ذکر کرده ایم تا اتفاقات عجیب غیر منتظره به حداقل برسد.

  چگونه رابطه جنسی رمانتیک داشته باشیم؟

  حقایقی درباره اولین رابطه جنسی

  1- بسیاری از افراد فکر می کنند که امکان بارداری در اولین رابطه جنسی وجود ندارد چرا که شرایط بدنی زن به گونه ای نیست که امکان حاملگی وجود داشته باشد.  

  اما بدانید اگر اولین رابطه جنسی به طور کامل و بدون جلوگیری صورت گیرد، امکان بارداری به اندازه دفعات دیگر است.

  10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  2- ممکن است در طول اولین رابطه جنسی مطمئن نباشید که همه چیز را به درستی انجام می دهید .نگران نباشید، نیازی نیست برای انجام هر کاری در اولین آمیزش جنسی حساب و کتاب کنید. با حستان پیش بروید.

  3- چه زن و چه مرد فرقی نمی کند، بدن بسیاری از افراد در طول اولین رابطه جنسی به دلیل سطح هیجان و استرس بالا، همکاری نمی کند و آنچه را که از بدنشان  توقع دارند نخواهند داشت.

  از واژینیسموس این بیماری زنانه چه میدانید؟

  جای نگرانی ندارد. این اتفاق برای خیلی از افراد می افتد. اگر فکر می کنید شما نیز جز این دسته از افراد خواهید بود، قبل از داشتن اولین آمیزش جنسی، به متخصص زنان مراجعه کنید تا آرام بخش مخصوص این شرایط را برای هر دو شما تجویز کند.

  10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  4- سعی نکنید تا برای مرحله به مرحله اولین رابطه جنسی تان برنامه ریزی کنید. این کار علاوه براین که باعث به هم خوردن تمرکزتان می شود، عدم اجرای برنامه باعث مضطرب شدنتان نیز می شود.

  آنچه که دختران قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانند

  5- اگر از کاندوم برای رابطه جنسی محافظت شده استفاده می کنید، حتما پیش از موعد طرز استفاده از آن را یاد بگیرید. ویژگی های کاندوم ها را بشناسید و بهترین را برای خود تهیه کنید.

  6- احساسات افراد نسبت به خود و طرف مقابل بعد از اولین رابطه جنسی کمی متفاوت است. این حس لزوما بد نیست. گاهی حس خجالت زدگی است و گاهی عدم اعتماد به نفس(چون ممکن است عملکردتان بدتر از آن چیزی بوده باشد که توقع داشتید). اما نگران نباشید ، این حس گذرا است. پس سعی کنید با هم درباره اش حرف بزنید و آن را به شوخی بگیرید.

  10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  7- برای اولین رابطه جنسی حتما باید بیشتر از میشه وقت گذاشت. هیچ عجله ای نباید در کار باشد . حوصله به خرج دهید چرا که هر چه آرام تر کار را پیش ببرید استرس هردو شما کمتر خواهد شد و احساس راحتی بیشتر با هم خواهید کرد.

  8- حتما قبل از اولین رابطه جنسی با شریکتان صحبت کنید و درباره نوع رابطه جنسی تان به توافق برسید. یادتان باشد حتی همسر قانونی شما نیز نباید شما را به انجام کاری که بر خلاف میل شماست  در رابطه جنسی وادار کند.

  به توافق رسیدن مانع از جرو بحث در میانه اولین رابطه جنسی خواهد شد.

  10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  9- یادتان نرود که بعد از اولین رابطه جنسی حتما از یارتان تشکر کنید. مهم نیست که نتیجه چگونه بوده است. بدانید که او نیز احساسات عجیبی را تجربه کرده است و بهتر است با یک قدردانی حال عجیب او را به یک احساس خوشایند تبدیل کنید.

  10 نکته که قبل از اولین رابطه جنسی باید بدانید

  10- نهایتا این که سطح توقعتان را از اولین رابطه جنسی پایین بیاورید. شما در واقعیت زندگی می کنید نه در بین کتاب ها! بدانید که اولین رابطه جنسی قرار است یکی از شیرین ترین و البته بامزه ترین خاطرات زندگی تان باشد. پس واقع بینانه به آن نگاه کنید.

  منبع: liveabout

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.