ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • دوشنبه, 29 مرداد 1397
 • آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  گاهی در ابتدا رابطه و گاهی در میانه راه خانم ها و دختران جوان مطمئن نیستند که با فرد درستی در رابطه هستند. برای همین همواره به دنبال نشانه هایی هستند تا به جواب این سوال دست پیدا بکنند.

  در این جا ما به چند نکته و نشانه اشاره خواهیم کرد در رسیدن به پاسخ این سوال که " آیا با مرد خوبی در رابطه هستم؟" کمک خواهد کرد.

  آیا او حامی شماست؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  یک مرد خوب همیشه حامی شماست. اگر قرار است تصمیم بزرگی بگیرید یا برنامه جدیدی برای زندگی خود دارید، او همیشه به دنبال پیدا کردن راه حل هایی برای آسان تر کردن مسیر برای شما است. از طرف دیگر او همیشه می گوید و یا با رفتارش نشان میدهد که میتوانید برای طی کردن این مسیر روی او حساب کنید. حتی اگر مسیر اشتباهی را به پیش بروید او مراقب شما خواهد بود تا کمترین خسارت را ببینید.

  اما یک مرد بی خیال از زیر بار هرگونه مسئولیتی فرار میکند و میگوید این زندگی توست و خودت مسئولش هستی. من هم دغدغه های خودم را دارم.

  رابطه هایی که ماندگار میشوند چه نشانه هایی دارند؟

  آیا به دنبال خوشحال کردن شماست؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  یک مرد خوب همواره به دنبال این است که شما را خوشحال کند؛ مثلا برایتان بلیط فیلم بازیگر مورد علاقه تان را میخرد، در فضای مجازی پست هایی را که برای شما جالب است را برایتان می فرستد (حتی اگر خودش هیچ علاقه ای به آن موضوع نداشته باشد). یک پسر خوب تا جایی که امکان دارد کاری نمی کند تا سبب عصبانیت یا حسادت شما بشود. او مراقب رفتارهایش است.

  اما یک مرد نامناسب کاری ندارد که سلیقه و خواسته شما چیست؛ دلش میخواهد همیشه حرف حرف او باشد و مدعی است که سلیقه و برنامه ای که شما دارید به درد نمیخورد.

  بهتر میشود؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  هر کسی نقاط ضعفی دارد که با آن طرف مقابلش را در رابطه می رنجاند. مثلا خیلی زود از کوره در میرود، زیادی تعصب و غیرت دارد، رفیق باز است و… اگر شریک شما نیز ویژگی بد دارد و شما قبلا از او خواسته بودید تا بر روی این رفتارش کار کند، فکر کنید و ببینید که چه قدر بهتر شده است؟ آیا تلاشی برای کنترل خشم خود در عصبانیت میکند یا درست مثل روز اول خیلی سریع سر شما داد میزند؟

  یک مرد خود اگر متوجه شود که یکی از ایراد های رفتاری اش شما را اذیت می کند، همواره در تلاش است تا آن ایراد رفتاری را به حداقل برساند.

  چه قدر با هم تفریحات مشترک دارید؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  یک شریک خوب از بودن با دوست دختر، نامزد یا همسرش لذت می برد بنابراین همواره در تلاش است تا شما را با تفریحاتی که دارد آشنا کند. مثلا اگر به کوهنوردی یا سبک موسیقی خاصی علاقه دارد ، سعی میکند شما را هم با این ورزش/سبک موسیقی آشنا کند تا در آینده با هم از این سلیقه لذت ببرید.

  چه قدر درباره آینده حرف میزنید؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  اگر هنوز نامزد نیستید، اصلا لازم نیست که درباره بچه دار شدنتان یا اسم فرزندانتان خیالبافی کنید. اما لازم است که در میان حرف های دوست پسر یا نامزدتان  بشنوید که شما بخشی از آینده او هستید.

  اگر در میان آینده نگری های مردی که با او در رابطه هستید، حرفی از شما زده نمی شود، این یک زنگ خطر است. حواستان جمع باشد.

  نظر همسر آینده تان را درباره این 7 مورد بپرسید

  چقدر از زندگی او میدانید؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  یک مرد خوب پنهان کاری نمیکند. هر اتفاقی که برای در طول روز بی افتد را با شما در میان میگذارد (البته نه به این معنی که ریز به ریز همه چیز را بگوید و شما را خسته کند)

  به عبارت دیگر او روراست است و نیازی به سوال پیچ کردنش ندارید.

  همین روراست بودنش باعث میشود تا شما به او اعتماد داشته باشید و مطمئن باشید که هر چیزی که شما باید بدانید را به شما میگوید.

  اما یک مرد نامناسب از آنجایی که شما بخش مهم زندگی وی نیستید، نیازی نمیبیند تا مسائل کاری، تصمیمات زندگی یا دغدغه هایش را با شما در میان بگذارد.

  چه مدت از او بی خبر می مانید؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  اگر مردی واقعا برای شما ارزش قائل باشد، هیچگاه شما را فراموش نمیکند و هر روز با تلفن یا پیام حالتان را می پرسد و شما را از حال احوال خودش بی خبر نمی گذارد . اما کسی که نگرانی شما و البته وضعیت شما برایش مهم نباشد، حتی ممکن است 3 روز هم با شما تماس نگیرد.

  بی خبر گذاشتن شما نشانه این است که او صدها چیز مهم تر از شما دارد که باید به آنها برسد و شما در اولویت نیستید.

  نشانه‌های عدم علاقه‌ی شریکتان به شما

  شما را تنبه که نمیکند؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  هر کسی ممکن است اشتباه کند و این در رابطه هم اتفاق می افتد. اگر دوست پسر یا نامزدتان بعد از سرزدن خطایی از طرف شما ، شما را تنبیه کرد، قهر کرد یا در موارد نادری تنبیه بدنی کرد! خیلی خیلی مراقب خودتان باشد.

  این رفتار نشانه این است که اگر این رابطه به ازدواج ختم شود، شما مانند یک کودک همواره در حال تنبیه شدن خواهید بود.

  یک مرد خوب به جای تنبیه،  صحبت کردن را انتخاب می کند تا شما را به کار بدی که کرده اید آگاه کند و از شما بخواهد که دیگر آن کار را مرتکب نشوید.

  فضولی می کند؟

  آیا با مرد خوبی در رابطه هستید؟

  یک شریک خوب می داند که شما دارای یک حریم خصوصی هستید و هر چقدر هم که باهم صمیمی باشد، به خودش اجازه نمی دهد که مثلا پیام های شما و مادرتان یا دوستانتان را بدون اجازه شما بخواند.

  در مواردی بدتر بسیاری از مردان به نامزدشان اعتماد کافی را ندارند و به همین دلیل است که سرکشی در حریم خصوصی او را حق مسلم خود می دانند.

  منابع: huffingtonpost - herway

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.