ویدئو مشروح
آموزش مسائل جنسی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
برگرداندن دوباره ی شریک تان به رابطه
تزئینات عقد و عروسی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

چگونه به والدین خود بگویید دوست پسر دارید؟

 • نویسنده: مائده چراغی
 • شنبه, 07 مهر 1397
 • چگونه به والدین خود بگویید دوست پسر دارید؟

  اگر شما نیز دوست دارید مانند دیگر افراد ، والدینتان از روابط عشقی شما با خبر باشند ، توصیه میکنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید .

  افرادی که پدر و مادرشان از وجود دوست پسر/دوست دختر آنها خبر دارند ، در روابط خود احساس آرامش بیشتری میکنند و استرس ناشی از لو رفتن رابطه ی خود را ندارند .

  در ادامه ی این پست با مشروح همراه باشید تا بیاموزید که چگونه میتوانید رابطه ی عشقی خود را با والدین خود در میان بگذارید .

  1- زمان مناسبی را انتخاب کنید

  هنگامی که صحبت از دوست دختر/دوست پسر میشود ، زمان بندی شما حرف اول را میزند . نباید زمانی مانند وقتی که آنها در حال انجام کاری هستند ، روی چیزی متمرکز هستند ، عصبی یا ناراحت هستند را انتخاب کنید .

  باید هنگامی که آنها در منزل در حال استراحت هستند و آرامش دارند ، با انها صحبت کنید تا مکالمه ی شما نیز آرام و بدون عجله پیش برود .

  2- مکان مناسبی را انتخاب کنید

  انتخاب محلی مناسب برای صحبت با والدین خود درباره ی دوست پسر/دوست دخترتان نیز امری بسیار حائز اهمیت است.

  پدر مادر خود را در مترو ، اتوبوس ، سوپرمارکت ، مرکز شهر یا هر مکان شلوغ دیگری سوپرایز نکنید . نه تنها در این مکان ها ممکن است پدر مادرتان روی صحبت های شما تمرکز نداشته باشند ، بلکه در مکان های شلوغ ، شما نمیتوانید مکالمه ای عمیق و شخصی داشته باشید .

  پس توصیه ما به شما این است که یک مکان خصوصی که از حواس پرتی و شلوغی به دور است را انتخاب کنید .

  3- مکالمه خود را رو در رو انجام دهید

  وقتی میخواهید با پدر یا مادرتان درباره ی دوست پسر/دوست دختر خود صحبت کنید ، بسیار مهم است که رو در رو آن را انجام دهید . شما ممکن است به خاطر شرم و حیایی که میان والدین و فرزندان وجود دارد ترجیح دهید که این کار را با پیام دادن به صورت اس ام اس ، ایمیل یا استفاده از فضا های مجازی مانند تلگرام یا واتس آپ انجام دهید . اما ما به شما میگوییم که این کار را نکنید .

  آنها ممکن است سوالات زیادی درباره ی این شخص در ذهنشان به وجود آید و آنها نتوانند از پشت مانیتور سوالات و ابهامات خود را برطرف سازند ، پس بهتر است شما روبروی آنها نشسته باشید و در کمال آرامش سوالاتشان را پاسخ دهید .
  همچنین با مکالمه رو در رو آنها میتوانند چهره و چشمان شما را ببینند و متوجه شوند شما به چه اندازه درباره ی آن شخص هیجان زده اید.

  4- تصمیم بگیرید که بهتر است با آنها به صورت جداگانه یا با هم گفت و گو کنید

  هنگامی که آماده شدید درباره ی رابطه ی عشقی خود به پدر مادرتان بگویید ، تصمیم مهمی که شما باید بگیرید این است که با هر کدام به صورت جدا صحبت کنید یا با  هر دوی آنها کنار هم صحبت کنید .

  به هرحال شما شخصیت و روابط خود با هر یک را بهتر میدانید . اگر فکر میکنید با آنها به صورت تکی صحبت کنید بهتر است این کار را انجام دهید یا برعکس .

  چون مادر ها کمی راحت تر با مسائل کنار می آیند پس بهتر است اول با مادر خود صحبت کنید و او را آماده کنید تا اگر در گفت گو با پدرتان به مشکل خوردید ، مادرتان به کمکتان بیاید .
  باز میگوییم که شما خود روابطتان با پدر مادرتان را بهتر میدانید پس هرکاری که فکر میکنید بهتر است و نتیجه بهتری میدهد را انجام دهید.

  منبع : liveabout

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.