ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

پوشش توهین آمیز ملانیا ترامپ!+عکس

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • دوشنبه, 16 مهر 1397
 • پوشش توهین آمیز ملانیا ترامپ!+عکس

  اخیر ملانیا ترامپ اولین سفر تنهای خود را به عنوان بانوی اول آمریکا با سفر به کنیا تجربه کرده است.آنچه که این خبر را بیشتر از آنچه که انتظار می رفت بر سر زبان ها انداخت، پوشیدن کلاخ خاص ملانیا در طول بازدید از یک باغ وحش بوده است.

  بانوی اول ایالات متحده آمریکا در جریان بازدید از پارک حیات‌وحش کشور کنیا، کلاه سفیدایمنی که در آفریقا به عنوان نماد استعمارگران قرن ۱۹ شناخته می‌شود، بر سرگذاشته است. همین امر او را به سوژه تازه منتقدان خانواده ترامپ بدل کرده است.

  جزئیات زندگی دونالد ترامپ و همسرش فاش شد!(کلیک کنید)

  نوع کلاه ایمنی مورد استفاده خانم ترامپ در قرن ۱۹ توسط کاشفان اروپایی مناطق دور دست آسیا، آفریقا و خاورمیانه استفاده شده و با وجود این که سپس مورد استفاده نیروهای نظامی نیز قرار گرفته ولی همچنان به عنوان نماد ظلم و ستم شناخته می‌شود.

  پوشش توهین آمیز ملانیا ترامپ!+عکس

  واکنش ها در توییتر

  یک کاربر توئیتر از نایروبی به ملانیا گفته این کلاهی که شما از آن استفاده کردید در دوران روز‌های سیاه، استعمارگران از آن استفاده می‌کردند. این کلاه "به مذاق آفریقایی‌ها خوش نمی‌آید. چه کسی به شما مشورت داد؟ "

  برخی دیگر، سفر ملانیا به آفریقا را تلاشی برای بهبود بخشیدن به وجهه شوهرش، دونالد ترامپ، دانستند. در ژانویه گذشته، ترامپ به هنگام بحث‌وجدل درباره مهاجرت، به چندین کشور آفریقایی توهین کرد و آن‌ها را "چاه مستراح" دانست.

  پوشش توهین آمیز ملانیا ترامپ!+عکس

  البته، شوهر ملانیا از این سفرش تمجید کرده است. ترامپ در توئیتی نوشت:" بانوی اول خوب کشورمان، ملانیا، کار واقعا خوبی در آفریقا انجام می‌دهد. مردم عاشق او هستند و او هم عاشق آنهاست. ماجرای زیبایی است."

  منبع: yahoo

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.