ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

هواپیمای اختصاصی ریاست جمهوری ایران در لیست تحریم آمریکا

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 06 خرداد 1397
 • هواپیمای اختصاصی ریاست جمهوری ایران در لیست تحریم آمریکا

  ایالات متحده آمریکا در لیست تحریمی شرکت‌های هواپیمایی ایران، شرکت هواپیمایی ارایه دهنده سرویس به رییس جمهوری ایران را نیز قرار داده است.

  الجزیره نوشته احتمال زیادی وجود دارد که آمریکا عامدانه این شرکت را نیز در لیست تحریمی خود قرار داده تا به زعم خود رییس جمهوری اسلامی ایران را "تحقیر" کند.

  بررسی‌ها نشان می‌دهد "دنا ایرویز" تنها به یک هواپیمای ایرباس ۱۹ ساله "ای ۳۰۰-۳۴۰" سرویس می‌دهد و آن هواپیما در واقع هواپیمای اختصاصی مقام ریاست جمهوری ایران است. تحریم جدید می تواند مشکلاتی جدی را در سفرهای خارجی رسمی رییس جمهوری ایران با استفاده از این هواپیما و این شرکت ایجاد کند، چون شرکت‌هایی که به این هواپیما سوخت یا سرویس برسانند با تحریم‌های ثانویه آمریکا مورد مجازات قرار خواهند گرفت.

  منبع: عصر ایران

  نظر (1)

  • سعیدطهمورثی

   07 خرداد 1397 در 03:26 |
   البته این نوع اقدامات شیطنت آمیزآمریکا ودولت ترامپ براساس قوانین ومقررات بین المللی برای یک کشورعضو سازمان ملل قابل پیگیری واقدام است ولی همین رئیس جمهورجمهوری اسلامی به پشتوانه ملت ومردم ایران اگرلازن باشدبا هروسیله دیگرجهت انجام وپیگیری حق مسلم ایران سفرهای خارجی خودرا انجام می دهدوبه کوری چشم دشمنان انقلاب ونظام ازهیچ اقدامی برای تحقق واستقرارآرمان های شهیدان فرگذارنخواهدکرد

   پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.