ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

وزیر خزانه داری آمریکا: تحریم‌ها علیه ایران تا دستیابی به یک توافق بزرگ ادامه دارد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397
 • وزیر خزانه داری آمریکا: تحریم‌ها علیه ایران تا دستیابی به یک توافق بزرگ ادامه دارد

  وزیر خزانه داری آمریکا روز دوشنبه تأکید کرد واشنگتن تحریم ها علیه ایران را تا زمان حصول یک توافق جدید با این کشور ادامه خواهد داد.

  «استیون منوچین»، وزیر خزانه داری آمریکا که برای شرکت در مراسم انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، به فلسطین اشغالی سفر کرده روز دوشنبه درباره تحریم ها علیه ایران اظهارنظر کرد.به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت»، منوچین گفته آمریکا تا زمان برقراری یک توافق جامع با ایران اعمال تحریم علیه ایران را در اولویت قرار خواهد داد.او با بیان اینکه تحریم ها «تهدید تو خالی» نیستند، گفت: «آنها واقعی هستند و ما تا زمانی که ایران توافقی جامع را امضا کند که مانع دستیابی اش به سلاح هسته ای شود، آنها را ادامه خواهیم داد.»«دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه، 18 اردیبهشت ماه کشورش را از «برنامه جامع اقدام مشترک» (برجام) خارج کرد و گفت که تحریم های تعلیق شده پس از اجرایی شدن این توافق هسته ای علیه ایران احیا خواهند شد.وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای بعد از سخنرانی ترامپ اعلام کرد تحریم های اقتصادی اعمال شده علیه بخش های مختلف اقتصادی ایران پس از طی دوره های اجرایی 90 و 180 روزه اجرایی خواهند شد.

  منبع: تی نیوز

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.