ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

آمریکا خواستار دخالت کشورهای بیشتر در مذاکره برای توافق جدید با تهران

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 29 ارديبهشت 1397
 • آمریکا خواستار دخالت کشورهای بیشتر در مذاکره برای توافق جدید با تهران

  نیویورک تایمز: پمپئو به دنبال جلب حمایت ژاپن و اعراب برای مذاکره درخصوص توافقی نوین با ایران است.

  نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که وزیر خارجه آمریکا قصد دارد راهبردی نوین را در قبال ایران اعلام کند که خواستار دخالت کشورهای بیشتری در مذاکره برای توافقی نوین با تهران است.

  روزنامه نیویورک تایمز با اشاره به برنامه مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا برای سخنرانی در یک اندیشکده و اعلام راهبرد نوین کشورش برای مقابله با ایران، نوشت که واشنگتن به دنبال مذاکره برای توافقی نوین است. براساس این گزارش، انتظار می رود پمپئو در سخنرانی خود در اندیشکده هریتیج خواستار مشارکت کشورهای بیشتر در این مذاکرات و جذب حمایت کشورهایی همچون ژاپن و کشورهای عربی که در توافق هسته ای 2015 حضور نداشتند، برای مشارکت در توافق نوین شود.

  پمپئو خواهان مذاکرات تازه ای است که محدودیت های هسته ای شدیدتر و طولانی تر، محدودیت در آزمایش و صادرات موشکی و همچنین محدودیت در فعالیت های منطقه ای ایران را دربر گیرد.

  مقام های آمریکایی همچنین با ترس از واکنش ایران از طریق جنگ سایبری گفته اند که در حال بررسی روش هایی برای اعمال محدودیت بر فعالیت های سایبری تهران نیز هستند. در حالی که اتحادیه اروپا تمهیدات خود برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران را رسما آغاز کرده است، پمپئو قصد دارد در سخنرانی روز دوشنبه خود اختلاف نظر میان واشنگتن و بروکسل را کوچک و بی اهمیت جلوه دهد.

  منبع: آکا ایران

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.