ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

جانشین دژاگه، هافبک تیم ملی ایران

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 20 اسفند 1396
 • جانشین دژاگه، هافبک تیم ملی ایران

  چنانچه اشکان دژاگه پیش از جام جهانی به آمادگی و فرم مطلوب خود نرسد و نتواند برای تیم ملی بازی کند کی روش از وجود سامان قدوس در ترکیب تیم ملی بهره خواهد برد.

  بازیکنی که اینروزها به دلیل ارایه بازی های خوب برای تیم استرشوندس مورد توجه چند تیم انگلیسی قرار گرفته است، وضعیت نامشخصی در تیم ملی خواهد داشت.

  موضوع مصدومیت دژاگه

  او در یکی از تمرین های ناتینگهام فارست زانویش پیچ خورد و با پارگی رباط داخلی روبرو شد که به خاطر این مصدومیت باید روی زانوی مصدومش عمل جراحی انجام می داد. اتفاقی که اصلا از سوی این باشگاه و مربی سرشناس آنها بازتابی نداشت تا جایی که آیتور کارنکا دستیار سابق مورینیو و سرمربی این روزهای ناتینگهام فارست در آخرین مصاحبه خود با سایت "ناتینگهام پست" هیچ اشاره به مصدومیت اشکان نکرد.

  کی روش در سفر اخیر خود به اروپا با اشکان دژاگه دیدار کرد و در جریان آخرین وضعیت او قرار گرفت. گفته می شود دوران نقاهت اشکان تا اواخر فروردین ماه به طول خواهد انجامید و بعد از آن اشکان پا به توپ خواهد شد.

  فوتبال ملی ایران پس از خداحافظی بازیکنانی مثل علی کریمی هنوز نتوانسته جایگزینی برای بازیکن پشت مهاجمین در ترکیب خود پیدا کند و سرمربی تیم ملی برای حل این مشکل از اشکان دژاگه در پست هافبک تهاجمی بهره برده است؛ بازیکنی که تخصص او بازی در کناره های زمین می باشد. البته دژاگه در اکثر دیدارهای تیم ملی در این پست مورد استفاده قرار گرفته و در مجموع عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.