ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

آیا شکنجه ی بقایی در زندان صحت دارد؟

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 07 خرداد 1397
 • آیا شکنجه ی بقایی در زندان صحت دارد؟

  سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در رابطه با آخرین وضعیت بقایی و مشایی و شائبه شکنجه شدن و به کما رفتن آنها گفت:‌ آقای بقایی دوره محکومیت خود را سپری می‌ کند و آقای مشایی در بازداشت موقت است اما شکنجه و کمای این افراد به هیچ عنوان صحت ندارد.

  حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در یکصد و بیست و هفتمین نشست خبری خود با خبرنگاران، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: این روزها به طور مشخص شیطان بزرگ آمریکا و برخی سردمداران آمریکایی و صهیونیستی کرکری برای ایران می‌خوانند و اینقدر گرفتار شدند که برای تحقق منویاتشان به منفورترین افراد و به تروریست‌هایی که دستشان به خون بیش از 17 هزار نفر از مردم کشورمان آغشته شده متوسل شده‌اند.

  وی افزود: مردم ما آگاه هستند و فریب آنها را نمی‌خورند و مجموعه دستگاه های قضایی و انتظامی کاملا هوشیارند که با هر گروه و جریانی که بخواهد امنیت کشور را بهم بریزد و اسایش مردم را مختل کند قاطعانه برخورد کند.

  اژه‌ای افزود: در مورد نامه خانواده‌ها هم من اطلاع ندارم.

  خبرنگاری گفت: آقای جلایی پور نامه نوشته است.

  اژه‌ای گفت: ایشان جزو خانواده افراد دخیل در پرونده محیط زیست است؟ نامه‌ای که میگویید را ندیده‌ام و در حالت کلی شکنجه‌ای نداریم. اگر کسی مدعی است شکایت کند، این موضوع به جدیت دنبال می‌شود و دادسرای نظامی  و سایر دستگاه‌ها این موضوع را بررسی می‌کنند اما به هیچ وجه از نظر قانونی این اجازه به کسی داده نشده است.

  وی افزود: من رد نمیکنم که تخلفی ممکن است صورت گیرد، اما حرفم این است اگر کسی ادعایی دارد شکایت کند و حتما رسیدگی می‌شود.

  منابع: تابناک فرارو - ایسنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.