ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

اولین حادثه ی چهارشنبه سوری رغم خورد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 22 اسفند 1396
 • اولین حادثه ی چهارشنبه سوری رغم خورد

  جوان 19 ساله که در حال ساخت نارنجک دستی با مواد اکلیل و سرنج بود به شدت مصدوم شد؛ خانه دو طبقه‌ای که وی در آن ساکن بود تخریب شد.

  سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان مرتضوی خبر داد و گفت:بر اثر این حادثه شیشه های چندین ساختمان اطراف محل حادثه شکسته شد. وی ادامه داد:محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی داخل یکی از کوچه ها بود که بر اثر انفجار شدید در آن، بخش زیادی از دیوارها، در و پنجره ها تخریب شده و جوانی حدوداً بیست ساله داخل منزل حضور داشت.

  او خاطرنشان کرد:زمانیکه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این منزل از چند نقطه دچار حریق شده و این جوان از بخش های مختلف بدن دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده بود که به سرعت آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، وی را از منزل خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

  سخنگوی آتش نشانی تهران متذکر شد: با حضور کارشناسان و بررسی ها مشخص شد در این منزل چندین کیلوگرم موادمحترقه نگهداری می شد و باعث انفجار این منزل شده بود همچنین این حادثه دومین مورد انفجار در پایتخت (مربوط به حوادث چهارشنبه آخرسال) در روزهای گذشته بود.

  در اثر انفجار دوم دو نفر از آتش‌نشانان در این حادثه مصدوم شدند و به مراکز درمانی منتقل شدند.

  منبع: تسنیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.