ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

واکنش امیرمهدی ژوله به درگذشت بهرام شفیع+عکس

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 18 مهر 1397
 • واکنش امیرمهدی ژوله به درگذشت بهرام شفیع+عکس

  امیر مهدی ژوله نویسنده و بازیگر کشور در واکنش به فوت گزارشگر پیشکسوت ورزش مرحوم بهرام شفیع، پست زیر را در اینستاگرام منتشر کرد.

  جام جهاني نميدونم چند داشت شروع ميشد.خرداد هشتاد و يك .براي اولين شماره چلچراغ زنگ زدم به شما و چند مربي و بازيكن و كارشناس فوتبال.سوال هاي غلط ميپرسيدم.مثلا راجع به شانس قهرماني تيمي كه اصلا توي جام نبود.يا امكان آقاي گلي بازيكني كه به خاطر مصدوميت هيچ وقت به جام نرسيده بود.

  شما هم خسته و دلزده از فوتبال بوديد يا پرمشغله و گرفتار كه خيلي در جريان امر نبوديد و گول سوالهاي انحرافي من را خورديد و كلي در باب شايستگي قهرماني تيم كذايي و اقاي گلي فلان بازيكن حرف زديد.

  آخرش هم شوخي شوخي گفتيد خوب بنويسي ها.

  آخرش جدي جدي عين سوالها و جواب ها را پياده كردم.حتي انگار همين "خوب بنويسي ها" را هم نوشتم ،به انضمام يه ليد تپل با اين مضمون كه تو رو خدا ببين گزارشگر صدا و سيما را...به همين بدجنسي!

  واکنش امیرمهدی ژوله به درگذشت بهرام شفیع+عکس

  لابد فكر ميكردم چه ضايع كردم طرف رو،چه بچه باحال و تيزي م من يا نميدانم هر چيزي براي ارضاي هر بخشي از چاله چوله هاي شخصي م،شخصيتي م.چهارتا چه باحال بود و چه باحالي هم بارم كنند و يك تيتر ذهني كه"يادم تورا فراموش".

  دلیل فوت بهرام شفیع !(کلیک کنید)

  آقا حلالم كنيد.من شمارو نه با اين شيرين كاري ژورناليستي م ،كه با پنجره ورزش و مردمتان كه سالها تنها روزن دنياي كدر و طوسي ما به فوتبال جهان بود به خاطر ميارم.

  و شما رو با ياداوري صداي خوب و تفرعن منحصر به فردتان در گزارشگري به خاطر خواهم سپرد؛و همه متلك ها و كنايه ها و خوشمزگي هايتان در گزارشگري و اُصدوقوس(اينجوري ميشنيدم) گفتن تان كه مال تان بود و مال تان ماند؛و بعد..

  وبعد شما از ما دور شديد يا ما از شما، مهم نيست.فقط چه بد كه حتي فرصت نشد حضوري بهتون بگم "آقا حلالم كنيد"

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.