ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

باند توزیع کننده ی کوکائین تهران شب گذشته دستگیر شد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 اسفند 1396
 • باند توزیع کننده ی کوکائین تهران شب گذشته دستگیر شد

  سرهنگ علی کربلایی رئیس پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در پی اطلاع از اینکه فردی با همدستی تعدادی افراد در محدوده سعادت آباد فعالیت گسترده ای در توزیع مواد مخدر دارد، بررسی موضوع و  صحت و سقم اطلاعات بدست آمده در دستور کار ماموران این پایگاه قرار گرفت.

  در عملیات شب گذشته پلیس که پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی انجام شد، مردی که اقدام به قاچاق مخدر کوکائین از شهر وان ترکیه کرده بود، شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد. این عملیات که توسط ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ انجام شد، منجر به دستگیری این فرد که به عنوان سرشبکه توزیع کوکائین در تهران محسوب می‌شود، شد.

  این مقام انتظامی با اشاره به اعزام دو تیم از ماموران انتظامی به مخفیگاه متهمان توضیح داد: ماموران انتظامی موفق شدند در دو عملیات پلیسی جداگانه، متهم اصلی و دو همدستش را دستگیر و جمعاً در بازرسی از مخفیگاه آنان ۱۰۰ گرم کوکائین کشف کنند

  این فرد بعد از آن با جاسازی مواد در خودروها آنها را به تهران منتقل می‌کرد و در خانه خود جاسازی می‌کرده است.

  از داخل خودروی این فرد 500 گرم کوکائین جاسازی شده در خودرو سانتافه کشف شد. گفته می‌شود ارزش ریالی کوکائین کشف‌شده 250 میلیون تومان است.

  سردار زاهدیان درباره بودجه پلیس مبارزه با مواد مخدر، اظهارداشت: ما با حداقل امکانات حداکثر کار را انجام می دهیم امیداریم حمایت ها از پلیس افزایش پیدا کند تا کار حرفه ای تر باشد.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.