ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

افزایش قیمت دلار و سکه در صبح امروز

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • پنج شنبه, 24 اسفند 1396
 • افزایش قیمت دلار و سکه در صبح امروز

  امروز چهارشنبه در بازار آزاد هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) با ۲۹ هزار تومان نسبت به روز سه شنبه افزایش قیمت داشت.

  همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۱۹ هزار تومان رشد در مدت مشابه یک میلیون و ۵۹۶ هزار تومان داد و ستد می‌شد. نیم سکه بهار آزادی با این حال بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۷۸۱ هزار تومان به فروش می رفت.

  در بازار آزاد هر قطعه ربع بهار آزادی با ۱۲ هزار تومان افزایش و به قیمت 504 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی با ۱۲ هزار تومان افزایش، ۳۴۳ هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با ۷۰۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته و با قیمت ۱۵۳ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش گذاری شد.

  صرافی‌های پایتخت نیز هر دلار آمریکا را با ۳۵ تومان افزایش نسبت به روز سه شنبه، به قیمت 4 هزار و ۸۲۰ تومان فروختند. هر یورو با ۱۳۱ تومان افزایش در مدت مشابه، به قیمت ۵ هزار و ۸۷۴ تومان و هر پوند با ۴ تومان رشد، به قیمت ۶ هزار و ۹۱۷ تومان معامله شد.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.