ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

خروج ارز همراه مسافر نصف شد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397
 • خروج ارز همراه مسافر نصف شد

  در تازه‌ترین تغییرات اعمال شده در ضوابط ورود و خروج ارز مسافری مجموع خروج ارز، اسناد بانکی و اوراق بهادار بی‌نام همراه مسافر تا سقف ۵۰۰۰ یورو تعیین می‌شود. این رقم نسبت به ۱۰ هزار یوروی قابل خروج قبلی نصف شده است، مانده و ورود بیش از این میزان نیز با اظهارنامه ممکن است. تصمیم فوق نشانگر آغاز طرح کنترل خروج ارز از کشور است.

  گفتنی است که بیش از این مبلغ ممنوع بوده و پولشویی محسوب می‌شود.

  در همین رابطه گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که در صورت اقدام مسافر برای خروج ارز از کشور بدون مجوز و بیش از سقف تعیین شده، طبق قانون با فرد متخلف برخورد می‌شود.

  تا پيش از سياست دولت براي تک نرخي شدن ارز و اعلام نرخ 4200 تومان براي دلار، هر چند که تخصيص ارز مبادله‌اي به مسافر متوقف شده بود، ولي مي‌توانستند با ارائه پاسپورت، کارت ملي و بليت به صرافي بانک‌ها تا سقف 5000 دلار ارز دريافت کنند نرخ آن تفاوت چنداني با بازار نداشت و حدود 15 تا 20 تومان روي هر دلار ارزان‌تر عرضه مي‌شد.

  منابع: آفرینش رویداد اقتتصاد - ایسنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.