ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

بدهی میلیاردی شرکت دختر وزیر سابق به صنعت دارو

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 19 اسفند 1396
 • بدهی میلیاردی شرکت دختر وزیر سابق به صنعت دارو

  اخباری در چند روز اخیر منتشر شده که نشان می دهد، شرکتی با نام شرکت توسعه دارویی رسا حدود 350 میلیارد تومان به صنعت داروی کشور بدهکار است.

  بخشی از این بدهی ها متعلق به زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری شفا داروست. بررسی ها نشان می دهد، این شرکت متعلق به دختر وزیر دولت یازدهم است.

  به گزارش «تابناک اقتصادی»، پس از آن که در اواخر دولت یازدهم اخباری مبنی بر قاچاق پوشاک توسط دختر وزیر آموزش و پرورش در رسانه ها منتشر شد، حالا اخباری در رسانه ها دست به دست می چرخد که نشان می دهد، شرکت دختر یک وزیر دیگر دولت یازدهم، مبلغ 350 میلیارد تومان به صنعت دارویی کشور بدهکار است.

  در هفتم اسفند ماه 1396 جلسه معارفه سرمایه گذاری شفا دارو با حضور مدیران عامل زیرمجموعه های این هلدینگ، فعالان بازار سرمایه و خبرنگاران برگزار شد تا این شرکت آماده واگذاری سهام خود در بورس شود. در این نشست، منصور سمیعی مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه گذاری شفادارو در پاسخ به سؤالی مبنی بر بررسی صورت های مالی سه شرکت اسوه، راموفارمین و جابر و مطالبات آن ها از شرکت پخش توسعه دارویی رسا گفت: شرکت های داروسازی موظف به ارائه داروها به شرکت های پخشی هستند که دارای پروانه از وزارت بهداشت باشند که شرکت پخش توسعه دارویی رسا هم در این زمره است، این مشکل فقط مربوط به شفا دارو نیست و خوشبختانه کمترین مقدار از کل مطالبات 350 میلیارد تومانی از این شرکت، به شفادارو تعلق دارد.

  شایان ذکر است که از مبلغ 350 میلیارد تومان بدهی شرکت پخش توسعه دارویی رسا به صنعت دارو، مبلغ ٦٠ میلیارد تومان به سرمایه گذاری شفا دارو تعلق دارد. مطابق با صورت های مالی منتهی به 31 شهریور 1396 تنها در یک مورد شرکت پخش توسعه دارویی رسا به شرکت داروسازی راموفارمین 8.4 میلیارد تومان بدهکار می باشد.

  منبع: تابناک

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.