ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

ترکیب احتمالی پرسپولیس- استقلال در دربی96

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 09 اسفند 1396
 • ترکیب احتمالی پرسپولیس- استقلال در دربی96

  کمیته مسابقات از تغییر ساعت بازی استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر خبر داد.

  دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس از هفته بیست و پنجم لیگ برتر روز پنج شنبه 10 اسفند ساعت 15:45 آغاز می شود. پیش از این قرا ر بود داربی 86 ساعت 17:20 برگزار شود.

  ترکیب احتمالی استقلال

  وینفرد شفر تقریبا 9 بازیکن تیمش را برای دربی انتخاب کرده و تنها روی دو بازیکن به نتیجه نرسیده است. در خط حمله، زوج تیام - فرشید اسماعیلی یا تیام - علی قربانی مدنظر سرمربی استقلال قرار گرفته است. تیام در دو دیدار گذشته استقلال نقش بسزایی در گل‌های تیمش داشته و بدون شک گزینه اصلی در خط حمله است. شفر در بازی با فولاد خوزستان به فرشید اسماعیلی استراحت داد تا مشخص شود که روی این بازیکن نظر مثبتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دارد. در پست دفاع چپ، شفر به این نتیجه رسیده که زکی‌پور آماده‌تر از امید نورافکن است و به همین خاطر تصمیمش تا امروز برای این پست، حضور زکی‌پور بوده است.

  مهدی رحمتی، سیدمجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، فرشید باقری، سرور جپاروف، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و تیام محتمل‌ترین ترکیب استقلال برای دربی است.

  ترکیب احتمالی پرسپولیس

  علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشویچ در تیم پرسپولیس هستند و احتمالا دروازه‌بان اول تیم ملی ایران، انتخاب برانکو خواهد بود. در پست دفاع میانی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری و محسن ربیع خواه حضور دارند، در سمت راست ماهینی و محرمی کاندیدای فیکس بودن هستند و در سمت چپ، محمد انصاری و شایان مصلح بازیکنان تخصصی و ربیع خواه بازیکن غیر تخصصی به شمار می رود.

  یک پست جلوتر و در مقابل مدافعان، برانکو مهم ترین چالش را دارد. نوراللهی، کامیابی نیا، محسن ربیع خواه و حسین ماهینی گزینه های اصلی هستند و استفاده از آن، به سیستم و روش سرخ ها بستگی دارد.

  هافبک های راست، فرشاد احمدزاده و بشار رسن هستند؛ اما برانکو می تواند از مسلمان هم بهره ببرد. در سمت چپ، امیری و می تواند به میدان برود و اگر قرار به استفاده از هافبک بازیساز یا هجومی باشد، محسن مسلمان و رسن انتخاب های اصلی به شمار می روند.

  در خط آتش، تقریبا انتخابی جز زوج علیپور و منشا نخواهد بود. البته ممکن است بشار رسن به عنوان هافبک پشت مهاجم، کاری کند که پرسپولیس با یک مهاجم به میدان برود که در این صورت وحید امیری دیگر مرد خط حمله خواهد بود.

   

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.