ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

«طلاق» از شناسنامه خانم‌ها حذف می‌شود؟

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • چهارشنبه, 08 شهریور 1396
 • «طلاق» از شناسنامه خانم‌ها حذف می‌شود؟

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به حذف واژه طلاق از شناسنامه خانم‌ها واکنش نشان داد. حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور امروز چهار شنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در باره لایحه تفکیک وزارتخانه‌ها اظهار داشت:

  این مسئله برای دولت خیلی مهم بود و آقای دکتر روحانی هم علاقه مند بود که اسامی وزیران دولت دوازدهم را با ساختار تفکیک وزارت‌خانه‌ها به مجلس بفرستد برای همین آن را دو فرویتی به مجلس تقدیم کردیم که رای نیاورد و اکنون در کمیسیون‌ها است و دولتتا این لحظه هم تصمیمی برای استرداد این لایحه ازمجلس ندارد.

  وی در پاسخ به سوالی در مورد دیدار سران قوا یادآور شد : برنامه دیدار سران قوا را روسای دفاتر سه قوه تنظیم می‌کنند این مسئله ای که دیشب آقای دکتر روحانی به آن اشاره کرد تصمیمی است که در دولت جدید گرفته شده است و برنامه این دیدارهای را آقای واعظی برای رئیس‌جمهور تنظیم می‌کند و جزییات آن را اعلام خواهد کرد.

  معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درخصوص موضع دولت درقبال حذف واژه طلاق از شناسنامه خانم‌ها گفت: هنوز این مسئله به مرحله اظهار نظر نرسیده است.

  منبع : تسنیم - خبر فارسی 

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.