ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

سقوط دلار به 4200 تومان

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 21 فروردين 1397
 • سقوط دلار به 4200 تومان

  اعلام معاون اول رئیس‌جمهوری نشان از سقوط یکباره دلار تا ٢٠٠٠ تومان دارد. آنطور که جهانگیری اعلام کرد براساس تصمیمی که دولت اتخاذ کرده است از امروز (سه‌شنبه) ۲۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ دلار در بازار ایران تک‌نرخی می‌شود و تمامی متقاضیان و مصرف‌کنندگان، این ارز را باید با نرخ ٤٢٠٠ تومان دریافت کنند.

  معاون اول رئیس‌جمهوری تاکید کرد که دیگر هیچ نرخی برای دلار غیر از ۴۲۰۰ تومان به رسمیت شناخته نمی‌شود و قاچاق محسوب خواهد شد.

  نتیجه جلسه مردان اقتصادی با رئیس جمهور

  جلسه ای که ساعتها به طول انجامید، یک دستاورد مهم داشت: دلار تک نرخی. از امروز اقتصاد ایران به یک نرخ واحد ۴۲۰۰ تومانی برای دلار سلام می‌کند و معاملات دیگر چندین و چند نرخ ندارد. اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور پس از پایان جلسه اضطراری هیات دولت برای بازار ارز، به صورت رسمی اعلام کرد که بر اساس تصمیم دولت، نرخ ارز برای تمامی فعالیت‌ها ۴٢٠٠ تومان تعیین شد و دلار از امروز با حجم بالا تامین می‌شود.

  با اشاره به تلاش دشمنان و مخالفین و بخصوص آمریکایی‌ها بعد از توافق برجام و روی کار آمدن ترامپ برای متلاطم نشان دادن فضای اقتصادی کشور با هدف جلوگیری از تشویق دیگران به همکاری اقتصادی با ایران، خوشبختانه با کار جدی که در عرصه بین المللی انجام گرفت با دولت‌های مختلف میلیاردها دلار توافق کردیم که فاینانس به ایران اختصاص داده شود و بیش از ۳۰ میلیارد دلار حتی ضمانت‌نامه‌اش در سطح دولت به نام بانک‌های این کشور صادر شد.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.