ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

معاون ترامپ: برجام اصلاح نشود، آمریکا از آن خارج می‌شود

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 15 اسفند 1396
 • معاون ترامپ: برجام اصلاح نشود، آمریکا از آن خارج می‌شود

  «مایک پنس» معاون رئیس‌جمهور آمریکا بامداد سه‌شنبه تهدید کرد اگر توافق هسته‌ای ایران طی ماه‌های آینده اصلاح نشود، واشنگتن به سرعت از آن خارج خواهد شد.

  وی در ادامه ابراز امیدواری کرد و گفت:  کشورهای اروپایی در ماه‌های پیش رو، توافق هسته‌ای مطابق خواست ترامپ اصلاح شود، و ادامه داد ما امیدواریم بتوانیم آن را تقویت کنیم.

  او گفت: "اگر قرار است به توافق ایران پایبند بمانیم باید تغییراتی در آن داده شود. به روشنی بگویم که "بندهای غروب" راه مناسبی برای حرکت به جلو نیست. به زبان ساده... انداختن مسئولیت به گردن آیندگان است."

  از جمله مهم‌ترین اهداف دولت ترامپ اعمال محدودیت بر برنامه غنی‌سازی اورانیوم ایران پس از انقضای برجام عنوان شده است.

  یک شب پیشتر آقای حسن روحانی رئیس جمهور ایران در مصاحبه با کریستن امانپور از شبکه سی ان ان گفت که اگر آمریکا از برجام خارج شود هزینه سنگینی خواهد داد.

  او گفت: "برجام یک تعهد چند جانبه بین المللی و مورد تأیید شورای امنیت سازمان ملل است. خروج از این تعهد هزینه بسیار سنگینی برای آمریکا خواهد داشت. فکر نمی‌کنم آمریکایی‌ها این هزینه سنگین را تحمل بکنند، برای یک کاری که کاملاً برای آنها بی‌خاصیت خواهد بود. خروج آنها از برجام هیچ خاصیتی برای آنها ندارد اما در عین حال اعتماد جهانی را نسبت به آمریکا به طور کلی از بین خواهد برد."

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.