ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان تصویب شد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397
 • افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان تصویب شد

  سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: افزایش ۲۰ درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت در سال ۹۷ در این کمیسیون تصویب شد.

  محمدمهدی مفتح با اشاره به نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: امروز در صحن علنی مجلس دو فوریت طرح استفساریه افزایش حقوق کارکنان در سال 97، به تصویب رسید و بررسی این طرح به جهت دو فوریتی بودن در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه قرار گرفت.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس گفت: براساس مصوبه مجلس میزان افزایش حقوق در سال جاری باید به صورت پلکانیِ نزولی تا سقف 20 درصد باشد، اما دولت آیین نامه ای در این باره به تصویب رساند که به اعتقاد نمایندگان با این آیین نامه هدف قانون گذار تامین نمی شود.

  نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: به همین جهت در کمیسیون این استفساریه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با اصلاحی تکلیف افزایش پلکانی حقوق کارکنان در سال 97 مشخص شد.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس اظهار داشت: در متن استفساریه آمده است که آیا منظور از افزایش پلکانی نزولی حقوق مندرج در جزء یک بند (الف) تبصره(12) قانون بودجه سال 1397 کل کشور این است که طبقات پایین تر افزایش بیشتری برخوردار شوند، میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است؟ که نمایندگان آن را تایید کردند یعنی با این حساب میزان افزایش پایین ترین طبقه 20 درصد است.

  منابع: خانه ی ملتخبرگزاری صداوسیما

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.