ویدئو مشروح
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی

اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در سفارت ایران در لندن

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 19 اسفند 1396
 • اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در سفارت ایران در لندن

  حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در ساعات پایانی جمعه شب بعد از ساعاتی پر استرس برای کارکنان سفارت و مردم ایران، دستگیری معترضان را اعلام کرد.

  وی در صفحه توییتر خود نوشت: ساعت ده شب به وقت لندن است. میله پرچم ترمیم شد و به کوری دشمنان میهن، پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران در اهتزاز است.

  جزییات خبر

  چهار هوادار یک فرقه تندروی مقیم انگلستان به سفارت ایران در لندن تعرض کرده و با ورود به بالکن سفارت جمهوری اسلامی ایران به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران اهانت کردند. بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بلافاصله پس از وصول این خبر آقای دکتر عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران را به سفیر انگلیس در تهران منتقل کرده و خواهان محافظت کامل پلیس از دیپلمات‌های کشورمان در لندن، و برخورد فوری پلیس با مهاجمین شد.

  قاسمی افزود: سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد.

  حمله‌كنندگان به سفارت ايران بازداشت شدند

  بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه: متجاوزان به سفارت ایران در لندن بازداشت شدند. عناصر متجاوز به سفارت ایران در لندن که تعدادشان پنج یا شش نفر بوده است توسط پلیس لندن بازداشت شدند و تعرض به سفارت ایران پایان یافته است.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.