ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

کدام ستاره ها در تیم دیوید بکهام خواهند بود؟

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 15 شهریور 1397
 • کدام ستاره ها در تیم دیوید بکهام خواهند بود؟

   دیروز دیوید بکهام رسما از تولد تیم اینتر میامی و لوگوی آن پرده برداری کرد و حالا نشریات انگلیسی خبر از سرمایه گذاری کلان این ستاره انگلیسی برای حضور ستاره های بزرگ در تیم اینتر میامی داده اند.

  دیوید بکهام که 25 میلیون دلار برای خرید این تیم پرداخت کرده چندین ماه گذشته در یکی از مصاحبه هایش  گفت: "من با بازیکنان بزرگ دنیا تماس گرفته ام؛ اما نمی خواهم فعلا نام کسی را بگویم. البته اگرچه ما می خواهیم بهترین بازیکنان را از اروپا به خدمت بگیریم، اما چیزی که بیشتر ما علاقمندیم جذب استعدادهای داخلی و بومی است."

  این تیم از سال 2020 فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد و بکام از همین حالا برای جذب بازیکنان بزرگ برنامه ریزی کرده است. کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی یوونتوس در صدر لیست بازیکنان مدنظر بکام قرار دارد و ستاره انگلیسی امیدوار است تا آن مقطع بتواند رونالدو را مجاب به جدایی از سطح اول فوتبال اروپا و انتقال به ایالات متحده کند.

  جرارد پیکه، مدافع 31 ساله بارسلونا دیگر بازیکن مدنظر دیوید بکام است که در گذشته در خصوص بازی کردن در M.L.S نیز ابراز تمایل کرده بوده و کار کردن با بکام می تواند وی را راضی به جدایی از بارسلونا در سال 2020 کند.

  کدام ستاره ها در تیم دیوید بکهام خواهند بود؟

  همچنین وین رونی و زلاتان، 2ستاره سابق منچستریونایتد که در حال حاضر هم در ایالات متحده مشغول به بازی کردن هستند از دیگر نامزدهای انتقال به اینتر میامی خواهند بود و به نظر می رسد دیوید بکهام در عرصه تیمداری نیز رویاهای بزرگی در سر دارد.  

  عکس پرحاشیه خانواده بکهام بر روی جلد مجله ووگ

  منبع: reuters

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.