ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

پرسپولیس رئال مادرید آسیاست!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • شنبه, 05 آبان 1397
 • پرسپولیس رئال مادرید آسیاست!

  به گزارش روزنامه وچرنی لیست کرواسی، سترتن چوک، دستیار پیشین پرسپولیس که از این تیم جدا شده درباره برانکو ایوانکوویچ و حضور چندین ساله در تیم پرسپولیس توضیحات جالبی داده است.

  او که در دوران حضورش در پرسپولیس به عنوان مغز متفکر کادرفنی این تیم در کنار برانکو ایوانکوویچ شناخته می‌شود، فصل گذشته با توجه به پیشنهاد فدراسیون کرواسی تهران را ترک کرد.

  او درباره پرسپولیس و حضورش در تهران اینطور توضیح داده است: فوتبال پرطرفدارترین ورزش در ایران است و فوتبالیست‌ها به عنوان ستاره در جامعه ایران شناخته می‌شوند و پرسپولیس نیز رئال مادرید آسیا است. برانکو محبوب ترین شخص در فوتبال ایران است.

  پرسپولیس رئال مادرید آسیاست!

  یک بار ساعت ۳ بامداد یک خودرو متوجه حضور برانکو شد. ناگهان متوقف شد و ۳ جوان به سرعت از خودرو پیاده شدند و فریاد می‌زدند برانکو .. برانکو. آنها شروع به گرفتن عکس کردند و فهمیدیم نزدیک به ۳۰ نفر دیگر دور ما جمع شدند و مجبور شدیم آن موقع با هواداران عکس بیندازیم. یا برای مثال وقتی که قرار است به رستوران برویم باید از قبل با رستوران هماهنگ کنیم تا خلوت باشد و وقتی به آنجا می رویم، باید با آشپز، همسر و فرزندانش که ساعت ها منتظر بودند عکس بگیریم و در ادامه در آرامش غذا بخوریم. اینها همه نشان می‌دهد که او از چه جایگاهی در بین هواداران برخوردار است.

  مربی سابق پرسپولیس با اشاره به رفتار برانکو ایوانکوویچ در مواجه با طرفداران این تیم گفت: برانکو می‌داند چطور با این محبوبیت کنار بیاید و مشکلی ایجاد نشود. او شهروند افتخاری تهران است. وقتی کیتاروویچ رئیس جمهور کرواسی به ایران آمد، او از طرف رئیس جمهور ایران به عنوان مهمان ویژه دعوت شد. همه این ها اتفاقات خوبی است که برای برانکو رخ داده است. البته این ها باعث ایجاد فشار نیز می شوند ولی برانکو به خوبی توانسته این شرایط را مدیریت کند. او ممکن است سرمربی بعدی تیم ملی ایران شود. چیزهای زیادی درباره این موضوع نوشته شده است.

  پرسپولیس رئال مادرید آسیاست!

  چوک در ادامه درباره شرایط پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم های غرب آسیا هزینه زیادی صرف خرید بازیکنان گرانقیمت می کنند و بازیکنان بزرگی به تیم می آورند و از بودجه زیادی نیز برخوردار هستند. خوشحالم که پرسپولیس در این مرحله توانست السد را شکست دهد. من بعد از بازی با السد با برانکو در ارتباط بودم. می‌دانم آنجا هواداران خیلی خوشحال هستند. برانکو نیز با دوستان نزدیک و دستیارانش در آپارتمان خود جشن گرفت. شاید باور نکنید ولی در ایران همه مطمئن هستند که پرسپولیس قهرمان آسیا می شود. مثل این است که فکر کنیم برای باشگاه های کرواسی طبیعی است که در فینال لیگ قهرمانان بازی کنند.

  وی در پایان گفته: می‌دانید که تحریم های آمریکا علیه ایران وجود دارد و فوتبال وسیله ای برای مردم است که خوشحال باشند. پرسپولیسی ها هنوز در مرحله یادگیری هستند و در کنار برانکو انگیزه زیادی دارند. بازیکنان نیز به مربی خود احترام می گذارند و سعی می کنند بهترین بازیهای خودشان را به نمایش بگذارند.

  منبع: ورزش سه

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.