ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

پیش بینی پر برف و باران هوای چند روز آینده!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 11 مهر 1397
 • پیش بینی پر برف و باران هوای چند روز آینده!

  سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و برف و کاهش ۵ تا ۸ درجه‌ای دما طی سه روز آینده در ۲۳ استان خبر داد.

  امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: در دو روز آینده در نوار شمالی کشور در نوار شمالی کشور، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی شده است.

  وی تصریح کرد: امروز برای استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری و غرب اصفهان و فردا نیز ارتفاعات زاگرس مرکزی در شرق لرستان، اصفهان، شمال فارس و شرق یزد افزایش ابر و بارش پراکنده رخ می دهد.

  وی افزود: روز جمعه با نفوذ پر فشار به سواحل دریای خزر جریان‌های سرد شمالی باعث افزایش ابر، بارش باران، شدید باد شدی دماد و کاهش در استان‌های شمالی کشور می‌شود. جمعه استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان، آذربایجان‌های شرقی و غربی بارش وزش باد شدید با کاهش 5 تا 8 درجه‌ای دما خواهند داشت.

  کارشناس سازمان هواشناسی با هشدار نسبت به شدت بارش‌ها در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان برای روز جمعه و بالا آمدن سطح مسیل‌ها و رودخانه‌ها در این استان‌ها، اظهار کرد: روز جمعه بارش برف در ارتفاعات استان اردبیل روی می‌دهد، شنبه نیز ارتفاعات البرز مرکزی در استان‌های تهران، البرز و قزوین بارش برف پیش بینی شده است.

  منابع: برترینها - تسنیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.