ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

چهارهزار عقرب در اتوبوسی در قزوین!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • یکشنبه, 15 مهر 1397
 • چهارهزار عقرب در اتوبوسی در قزوین!

  معاون نظارت و پایش حفاظت محیط‌زیست استان قزوین از کشف ۴ هزار عقرب در اتوبوس بین شهری قزوین خبر داد.

  به گزارش  روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، عبدالحسین مظفری، از کشف محموله غیرمجاز ۴ هزار عقرب در یک اتوبوس بین شهری خبر داد

  وی اظهار داشت: براساس گزارشی واصله از سوی نیروی انتظامی به یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین، تعدادی عقرب از محموله جاسازی شده در اتوبوسی که در مسیر خوزستان به قزوین در حرکت بود، بیرون آمده و به داخل اتوبوس وارد شدند.

  وی با بیان اینکه یکی از عقرب‌های وارد شده به اتوبوس یک کودک را نیش زده و مسافران متوجه وجود این محموله خطرناک شدند، افزود: خوشبختانه آسیب جدی به این کودک وارد نشده است.

  معاون نظارت و پایش محیط زیست استان قزوین با بیان اینکه بعد از دریافت گزارش یگان حفاظت سازمان محیط زیست با همکاری نیروی انتظامی محموله ۴ هزار عقرب را از این اتوبوس خارج کرده است، گفت: این محموله در حال انتقال به پارک پردیسان تهران بوده است.

  وی افزود: فرد متخلف ادعا می‌کند تنها به عنوان رابط و تحویل‌دهنده این محموله خطرناک همکاری کرده است و در جریان تجارت غیرمجاز زهرگیری و پرورش عقرب نیست.

  معاون نظارت و پایش محیط زیست استان قزوین با اشاره به اطلاعات کسب شده از این متخلف گفت: محموله عقرب قرار بوده از خوزستان به تهران منتقل شود.وی ادامه داد: این پرونده در مرحله رسیدگی قضایی قرار گرفته است.

  منابع: فردا - فارس

  : تگ ها

  حوادث

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.