ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

جهانگیری: نشاط و شادمانی از نیازهای جوانان است

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 08 ارديبهشت 1397
 • جهانگیری: نشاط و شادمانی از نیازهای جوانان است

  معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به برخی مطالبات جوانان کشور اظهار کرد: بسیاری از مطالبات جوانان نباید مشکل امروز کشورباشد و ما نمی‌دانیم که چرا علی رغم پیگیری‌ها، عده‌ای اصرار دارند این مشکلات حل نشود.

  اسحاق جهانگیری صبح شنبه در نشست هم اندیشی روسای مجامع سازمان‌های مردم نهاد سراسر کشور و جوانان احزاب و تشکل‌ها، با اشاره به وجود دو نگاه در سطح کشور درباره‌ی جوانان و قرار گرفتن در سطوح مختلف مدیریتی اظهار کرد: یک نگاه در کشور درباره‌ی جوانان وجود دارد که بر اساس آن به جوانان به عنوان یک فرصت بسیار استثنایی و مهم برای کشور و توسعه آن نگاه می‌شود.دیدگاه دیگری نیز وجوددارد که همواره از جوانان حراص دارد و تلاش می‌کند که جامعه را به نوعی به جوان هراسی تشویق نماید و بگوید که اگر جوانان کنترل و محدود نشوند ممکن است به بسیاری از مسائل آسیب‌هایی وارد شود.

  وي ادامه داد: ما بايد در مقابل اين ديدگاه با استدلال و منطق، با صداي بلند اعلام كنيم كه مهمترين فرصتي كه امروز در اختيار كشور قرار دارد و مي تواند آينده ايران را تضمين كند همين نسل جوان است.

  جهانگيري با بيان اينكه استفاده از فرصت جوانان حتماً اقتضائاتي دارد خاطرنشان كرد: يكي از اين اقتضائات اين است كه بايد نشاط و شادماني در جامعه وجود داشته باشد.

   جامعه‌ای كه جوان است حتماً بايد شاد باشد و اينكه ديگران فكر می‌كنند با گرفتن نشاط از جامعه مي‌توانند از اين فرصت استفاده كنند حتماً اشتباه مي‌كنند.

  مهمترین مطالبه جوانان حفظ حرمت آنها است، نباید مداخله‌ای بی جا درزندگی جوانان انجام شود بلکه بایدت کاری کنیم که از ذهن جوانان آینده بهتر از امروز باشد. هیچ موضوعی ایران را تهدید نمی‌کند و هیچ مساله‌ای در داخل کشور وجود ندارد که قابل حل نباشد

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.