ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

14 ساعت مذاکره ذوالنوری با کروبی در حصر

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 اسفند 1396
 • 14 ساعت مذاکره ذوالنوری با کروبی در حصر

  یک نماینده اصولگرای مجلس از 14 ساعت بحث و گفت‌وگوی دو نفره با کروبی در حصر خبر داد و گفت که برای گفت‌وگو با میرحسین موسوی اقدامی نکرده اما در عین حال مخالف صحبت با او نیست.

  حجت‌الاسلام ذوالنوری، با اشاره به دیدارهای مدت اخیر خود با حجت الاسلام مهدی کروبی اعلام کرد بنده در مجموع مدت حصر آقای کروبی حدود ۱۴ ساعت مذاکره خصوصی با ایشان داشتم که این مذاکرات در طول ۷ سال حصر ایشان صورت گرفته است.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا این بحث‌ها و صحبت‌ها نتیجه داشته است، گفت:‌ به هر حال بی‌نتیجه نبوده است. ذوالنوری در واکنش به این سوال که آیا با میرحسین موسوی دیدار نکرده است، گفت: بنده تاکنون اقدامی انجام نداده‌ام.

  عضو کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به این سوال که دیدار با کروبی چگونه انجام شده و چه کسی پیشگام شد گفت: جلسه این دیدار از زمانی آغاز شد که آقای کروبی از سال ۸۸ در جریان فتنه در یک خانه گیر افتاده بود و مردم منزل محل اقامت ایشان را محاصره کرده بودند و در خیابان‌های اطراف علیه ایشان شعار می‌دادند.

  وی افزود: در آن زمان بنده داخل آن ساختمان رفتم که اتفاقا غالب اعضای شورای تامین استان نیز حضور داشتند لذا با دوستان مشورت کردم که اگر بنده با آقای کروبی بحث طلبگی داشته باشیم اشکالی دارد که نظر آنها این بود که پیشنهاد بسیار خوبی مطرح شده است بنابراین آن روز حدود چهار ساعت با ایشان صحبت کردم یعنی از ساعت ۱۲ شب تا ۴ صبح فردا دو نفری بحث طلبگی کردیم که آقای کروبی لابلای صحبت‌هایش مطالبی بیان می‌کرد و اشاره می‌کرد که ادامه بحث در جلسه دیگر مطرح شود و برداشتم این بود که ایشان به ادامه این مذاکره تمایل دارد.

  منبع: خبرگزاری ایسنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.