ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

کلاهبرداری تهیه کننده ویزای ورزشی به اروپا

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • چهارشنبه, 30 خرداد 1397
 • کلاهبرداری تهیه کننده ویزای ورزشی به اروپا

  رئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

  او این گونه گزارش داده است که: در پی مراجعه فردی به پلیس فتا مبنی بر اعتماد وی به مدریت  یکی از کانال‌های تلگرامی مدعی آموزش و انتقال بازیکنان پایه به اروپا که منجر به کلاهبرداری 50 میلیون ریالی از وی شد، موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

  محمد نژاد کارشناسان پلیس فتا با بررسی‌های همه جانبه و افعالیت های اطلاعاتی متهم که با تشکیل کانالی در شبکه پیام‌رسان تلگرام با عنوان آموزش و تهیه ویزای ورزشی برای علاقفه‌مندان مسابقات ورزشی از شاکی کلاهبرداری کرده بود شناسایی کردند.

  محمدنژاد یادآور شد: متهم که اهل و ساکن یکی از استان‌های شمال غرب کشور بوده، پس از هماهنگی‌های قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

  رئیس پلیس فتا مازندران از کاربران فضای مجازی خواست به مدیران کانال‌ها و گروه‌هایی که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند اعتماد نکرده و هنگام خریدهای اینترنتی توجه داشته باشید که حتما جنس خریداری شده و یا کار مورد نظر شما انجام شده باشد و بعد از اطمینان اقدام به واریز پول کنند.

  منابع: تسنیم - ایسنا

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.