ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

حضور امام‌خامنه‌ای در مناطق زلزله‌زده غرب کشور/مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی‌ها تحمیل خواهند کرد/انتشار مجموعه کامل خاطرات "سردار سلیمانی" در آینده نزدیک/جلسه غیرعلنی مجلس درباره صندوق بازنشستگی/پیروزی همه شطرنج‌بازان ایران در دور ششم

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 29 آبان 1396
 • حضور امام‌خامنه‌ای در مناطق زلزله‌زده غرب کشور/مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی‌ها تحمیل خواهند کرد/انتشار مجموعه کامل خاطرات

  رهبر معظم انقلاب برای بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور به کرمانشاه سفر کردند.حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ساعاتی قبل به‌منظور سرکشی و دیدار با مردم در مناطق زلزله‌زده غرب کشور حاضر شده‌اند.

  مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی‌ها تحمیل خواهند کرد

  مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی‌ها تحمیل خواهند کرد

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شوای اسلامی گفت: سعودی‌ها می‌خواهند شکست یمن را در لبنان جبران کنند اما شواهد نشان می‌دهند که شکست در یمن برای سعودی‌ها در لبنان نیز تکرار خواهد شد.

  سید حسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به استمرار توطئه‌های سعودی علیه لبنان، گفت: کینه‌توزی‌های عربستان علیه مردم و دولت لبنان منتج به نتیجه نخواهد شد و سعودی‌ها تصور می‌کنند که می‌توانند با شکاف در لبنان، جایگاه و پایگاه حزب‌الله لبنان را تضعیف کنند.

  وی با بیان اینکه، جنگ عربستان علیه حزب‌الله لبنان بسیار بعید به نظر می‌رسد، گفت: سعودی‌ها می‌دانند که حزب‌الله لبنان برای مقابله با هرگونه تهدیدی از آمادگی کامل برخوردار است و طبیعی است که حزب‌الله در صورت هرگونه تهدید و تهاجمی، با تمام توان از خود دفاع کند.

  نقوی با اشاره به استمرار جنایت سعودی‌ها در یمن، گفت: عربستان سعودی مرتکب جنایات بزرگی در یمن شده است و این حق مردم و ارتش یمن است که در مقابل تهاجم‌های شبانه‌روزی سعودی‌ها مقاومت و از خود دفاع کنند؛ آل سعود باید بداند که در صورت استمرار حملات علیه مردم یمن، ارتش یمنی با قدرت و توان بیشتری به عربستان شلیک خواهد کرد. سعودی‌ها می‌خواهند شکست یمن را در لبنان جبران کنند اما شواهد نشان می‌دهند که مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی‌ها تحمیل خواهند کرد.

  انتشار مجموعه کامل خاطرات "سردار سلیمانی" در آینده نزدیک

  انتشار مجموعه کامل خاطرات

  قرار است با توافق سردار سلیمانی دیگر مجلدات مجموعه 16 جلدی خاطرات سردار قاسم سلیمانی منتشر شود. عملیات کربلای ۱، محوریت کتاب جدید را تشکیل می‌دهد.

  به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در روزهای پایانی سال گذشته دو جلد از مجموعه 16 جلدی از خاطرات سردار سلیمانی منتشر و برای اولین‌بار در سی‌امین دوره نمایشگاه کتاب توزیع شد. کتاب حاوی خاطراتی از سردار سلیمانی در بازه زمانی بهمن سال 1360 تا اردیبهشت سال 1361 است که از زبان فرمانده وقت لشکر 41 ثارالله روایت شده است.

  در مقدمه این کتاب درباره نحوه تنظیم خاطرات نوشته شده: این مجموعه بزرگ در طراحی نهایی 16 عنوان کتاب را دربرگرفت که هر یک فرماندهی سلیمانی را در دوره خاص از دفاع مقدس روایت می‌کند. مجموعه کتاب‌ها چنان طراحی شده‌اند که هر کتاب به صورت مستقل قابل استفاده باشد و در مجموع نیز پیوند منظمی را بین دوره‌های مختلف ترسیم کند.

  اما پس از گذشت چندماه، انتشار خاطرات سردار سلیمانی متوقف شد. عباس میرزایی، نویسنده این دو اثر، علت توقف را عدم رضایت سردار اعلام کرد. این در حالی است که دو اثر یاد شده از جمله آثار پرفروش در بازار کتاب بود. حالا پس از گذشت چند ماه، قرار است انتشار دیگر مجلدات این مجموعه از سر گرفته شود.

  عباس میرزایی، در گفت‌وگو با تسنیم، به جزئیات بیشتری در این‌باره اشاره کرد و گفت: در حال حاضر با موافقت سردار سلیمانی قرار است 14 عنوان کتاب دیگر این مجموعه منتشر شود. سومین جلد از این مجموعه که به عملیات کربلای یک می‌پردازد، با عنوان «نبرد دوم مهران» تا یک‌ماه دیگر روانه بازار کتاب خواهد شد.

  وی ادامه داد: برای انتشار این مجموعه با دو ناشر صحبت‌هایی صورت گرفته است، اما هنوز مشخص نیست که کدام ناشر چاپ این آثار را برعهده خواهد داشت.

  این نویسنده به رضایت سردار سلیمانی برای چاپ خاطرات اشاره کرد و افزود: سردار با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری بر نگارش و انتشار خاطرات فرماندهان جنگ، نسبت به ادامه انتشار این مجموعه اعلام رضایت کرد.

  جلسه غیرعلنی مجلس درباره صندوق بازنشستگی

  جلسه غیرعلنی مجلس درباره صندوق بازنشستگی

  رئیس سازمان تأمین اجتماعی درباره صندوق بازنشستگی کلی کشور در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی به نمایندگان گزارش می‌دهد.

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، امروز (دوشنبه 29 آبان) وکلای ملت پیش از آغاز جلسه علنی پارلمان جلسه غیرعلنی دارند که این جلسه هم‌اکنون در حال برگزاری است.

  در این جلسه علی لاریجانی رئیس مجلس گزارشی درباره بازدید خود از مناطق زلزله‌زده غرب کشور به نمایندگان ارائه داد.

  همچنین سید تقی نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی میهمان بهارستان‌نشینان است و قرار است گزارشی درباره صندوق بازنشستگی کل کشور به نمایندگان ارائه دهد.

  پیروزی همه شطرنج‌بازان ایران در دور ششم

  پیروزی همه شطرنج‌بازان ایران در دور ششم

  دور ششم از رقابت‌های شطرنج جوانان و دختران زیر 20 سال قهرمانی جهان در ایتالیا با پیروزی نمایندگان کشورمان پیگیری شد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این رقابت‌ها که به میزبانی ایتالیا برگزار می‌شود، در دور ششم سارا سادات خادم مقابل «یوان یه» از چین به پیروزی رسید و 4 امتیازی شد.

  همچنین محدثه علیجان زاده برابر حریفی از سریلانکا به برتری رسید و آرین غلامی نیز شطرنج‌بازی از کرواسی را مغلوب کرد.

  در دور دوم فتم این رقابت‌ها خادم الشریعه با نماینده روسیه، علیجان زاده با شطرنج‌باز دانمارکی و غلامی با حریفی از هند دیدار خواهند کرد.

  جمع آوری بیش از 16 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان کرمانشاه

  جمع آوری بیش از ۱۶ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان کرمانشاه

  رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور از جمع آوری ۱۶ میلیارد تومان کمک غیر نقد و ۵۵۰ میلیون تومان کمک نقد به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و گفت: ارائه خدمات کمک توانبخشی و مشاوره بخشی از خدمات سازمان در مناطق زلزله زده محسوب می‌شود.

  فرید براتی سده در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در خصوص آخرین وضعیت ارائه خدمات توسط سازمان بهزیستی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، اظهار کرد: با تدبیری که از ابتدا حادثه صورت گرفت تیم‌های سازمان با حضور در مناطق زلزله زده اقدام به ارائه خدمات تخصصی به آسیب دیدگان کردند.

  وی تصریح کرد: نوع خدماتی که توسط تیم‌های سازمان بهزیستی در نطر گرفته شده بود کاملا تخصصی بوده و در همین زمینه تلاش شد که خدمات به صورت مستمر و بر اساس نظر مددکاران سازمان ارائه شود.

  براتی سده افزود: بازدید از مناطق زلزله زده و حضور در بین مردم آسیب دیده و تهیه گزارشات مددکاری و در ادامه ارائه خدمات بر اساس نیاز افرد از خدماتی بود که در این چند روزه ارائه شده است و قرار است این خدمات در ماه‌های آتی ادامه داشته باشد.

  رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور بیان کرد: در حال حاضر 200 روانشناس و مددکار، 60 خودرو اروژانس اجتماعی در محل حادثه حضور دارند که البته در آینده نیز تعداد دیگری به خودروها افزوده می‌شود، ضمن اینکه تیم‌های محب نیز بر اساس برنامه پیش بینی شده عمل می‌کنند.

  وی افزود:ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی توسط سازمان بهزیستی از سراسر استان‌های کشور به مناطق زلزله زده ادامه دارد به طوری که بر اساس آخرین گزارش تا به امروز حدود 16 میلیارد تومان کمک‌های غیر نقد و 550 میلیون تومان کمک نقد جمع آوری شده است.

  براتی سده در خصوص نحوه توزیع کمک‌ها توضیح داد: در این زمینه نیز بر اساس تدبیر ی که اتخاذ شده کمک‌ها در بهزیستی کرمانشاه تجمیع و به سرعت در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

  رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور بیان کرد: ارائه خدمات کمک توانبخشی به زلزله زدگان بخش دیگری از خدمات در نظر گرفته شده در منطقه است.

  منبع:تسنیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.