ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

فروشنده اینترنتی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 04 دی 1396
 • فروشنده اینترنتی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد

  رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری فروشنده مواد مخدر در شبکه‌های اجتماعی این استان خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، به‌نقل از اداره اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سرگرد روح‌الله شهبازی‌پور اظهار داشت: با رصد و پایش کار‌شناسان پلیس فتا، صفحه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی شناسایی شد که گرداننده آن اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می‌کرد.

  وی با اشاره به اینکه با توجه به محرز‌بودن جرم، در این راستا پرونده تشکیل و موضوع پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار کار‌شناسان این پلیس قرار گرفت‌، عنوان کرد: با انجام اقدامات فنی و شگردهای پلیسی گرداننده این صفحه در شبکه‌های اجتماعی شناسایی شد‌.

  شهبازی‌پور ابراز کرد: ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و تعامل و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر، اکیپی از مامورین پلیس فتا و پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به محل سکونت متهم اعزام و در عملیات غافلگیرانه‌ای متهم دستگیر و در بازرسی از منزل نامبرده مقداری مواد مخدر از نوع "ماری‌جوانا" کشف و ضبط شد.

  رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تحویل متهم به مراجع قضایی افزود: متاسفانه با رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی، افرادی شیاد از این طریق قصد فروش مواد مخدر در این شبکه‌ها را دارند.

  منبع : تسنیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.