ویدئو مشروح
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی

فروشنده اینترنتی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 04 دی 1396
 • فروشنده اینترنتی مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد دستگیر شد

  رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری فروشنده مواد مخدر در شبکه‌های اجتماعی این استان خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، به‌نقل از اداره اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی پلیس کهگیلویه و بویراحمد، سرگرد روح‌الله شهبازی‌پور اظهار داشت: با رصد و پایش کار‌شناسان پلیس فتا، صفحه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی شناسایی شد که گرداننده آن اقدام به تبلیغ و فروش مواد مخدر می‌کرد.

  وی با اشاره به اینکه با توجه به محرز‌بودن جرم، در این راستا پرونده تشکیل و موضوع پرونده به‌صورت ویژه در دستور کار کار‌شناسان این پلیس قرار گرفت‌، عنوان کرد: با انجام اقدامات فنی و شگردهای پلیسی گرداننده این صفحه در شبکه‌های اجتماعی شناسایی شد‌.

  شهبازی‌پور ابراز کرد: ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و تعامل و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر، اکیپی از مامورین پلیس فتا و پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی به محل سکونت متهم اعزام و در عملیات غافلگیرانه‌ای متهم دستگیر و در بازرسی از منزل نامبرده مقداری مواد مخدر از نوع "ماری‌جوانا" کشف و ضبط شد.

  رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تحویل متهم به مراجع قضایی افزود: متاسفانه با رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی، افرادی شیاد از این طریق قصد فروش مواد مخدر در این شبکه‌ها را دارند.

  منبع : تسنیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.