ویدئو مشروح
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی

وزیر اطلاعات:دشمن منتظر پاسخ کوبنده ما باشد

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • یکشنبه, 17 دی 1396
 • وزیر اطلاعات:دشمن منتظر پاسخ کوبنده ما باشد

  وزیر اطلاعات در مراسم ترحیم سه شهید سرباز گمنام امام زمان (عج) گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) به زودی پاسخ کوبنده ای به این جنایت خواهند داد.
  حجت الاسلام و المسلمین علوی درمراسم ترحیم سه شهید وزارت اطلاعات با تبریک و تسلیت شهادتِ شهدای امنیت به محضر رهبر معظم انقلاب ملت شریف ایران اسلامی و خانواده معظم سه شهید والامقام، تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان به زودی پاسخ کوبنده ای به گروهک های تروریستی و ضد انقلاب منطقه خواهند داد. وزیر اطلاعات با اشاره به این که شهادت آرزوی جوانان این مرز و بوم است گفت: جوانان این مرز و بوم با رشادت خود توطئه های شوم دشمنان را نقش بر آب می کنند.
  وی افزود: سربازان گمنان امام زمان (عج) همواره آماده شهادت هستند و شهادت را یک سعادت دنیوی و اخروی برای خود می دانند. وزیر اطلاعات تاکید کرد: سربازان گمنان امام زمان (عج) گلوله ها را می پذیرند اما به دشمن اجازه برهم زدن امنیت را نمی دهند. وی اضافه کرد: گروهک های تروریستی مطمئن باشند که اراده فرزندان این مرز و بوم را نمی توانند متزلزل کنند. حجت الاسلام و المسلمین قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم با بیان این که عظمت شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در قالب کلام نمی گنجد، گفت : شهادت یک افتخار بزرگ الهی است و معصومین (ع) و عارفان و عالمان دینی همواره زندگی خود را در آرزوی شهادت سپری کردند.

  منبع: اطلاعات

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.