ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

واکنش به برداشتن روسری در خیابان

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • جمعه, 13 بهمن 1396
 • واکنش به برداشتن روسری در خیابان

  روزنامه شرق در گزارش اول امروزش نوشته که روز دوشنبه دختری در خیابان انقلاب تهران با بالارفتن از جعبه مخابراتی روسری خود را از سر برداشت، اقدامی که عکس‌های آن به سرعت در شبکه‌های مجازی منتشر شد و بعد از آن در چند نقطه دیگر هم چنین اقدامی دیده شد. اتفاقی که باعث شد دادستان کل کشور نسبت به آن واکنش نشان دهد.

  شرق نوشته که دادستان کل برداشتن روسری در خیابان را حرکتی بچگانه توصیف کرده و گفته که برخی ماموریت داشتند از او فیلم بگیرند و بلافاصله در فضای مجازی منتشر کنند. در حالی که محمدجعفر منتظری طبق قانون جمهوری اسلامی، حجاب را برای زنان لازم دانسته، به نقل از علی منتظری، نایب رئیس مجلس آمده که هیچ اجباری برای حجاب زنان در جامعه دیده نمی‌شود.

  در ادامه گزارش شرق واکنش فاطمه راکعی، دبیر کل حزب اصلاح‌طلب جمعیت زنان مسلمان هم منعکس شده که اقدام اخیر برخی از زنان علیه حجاب اجباری را در شان زنان فرهیخته ندانسته است. در همین حال این گزارش یادآور شده که صحبت‌های خانم راکعی در شبکه‌های مجازی با بازخورد منفی کاربران مواجه شده است.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.