ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

آمریکا بازداشت معترضان حجاب اجباری در ایران را محکوم کرد

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • شنبه, 14 بهمن 1396
 • آمریکا بازداشت معترضان حجاب اجباری در ایران را محکوم کرد

  شهردار تهران در پاسخ به سوالی در خصوص انتقاداتی که نسبت به عملکرد شهرداری در مدیریت برف اخیر در تهران مطرح است و انتظارات مردم، تصریح کرد: صبح روز یکشنبه که روز بعد از برف بود تمام خیابان های اصلی تهران باز بود. بیشتر از این شهرداری باید چه اقدامی انجام می داد؟

  به گزارش «انتخاب»، محمد علی نجفی شهردار تهران عصر امروز در حاشیه بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی در جمع خبرنگاران در خصوص انتقادات غلامحسین کرباسچی از بودجه شهرداری تهران، گفت: من چند سال است از حزب کارگزاران استعفا داده ام و فقط در مواردی برای مشورت شورای عالی حزب از من دعوت می کنند آن هم به ندرت حضور پیدا می کنم.

  وی افزود: افراد نظرات مختلفی دارند. آقای کرباسچی چون متخصص و کارشناس بودجه است در مورد آن صحبت کرده است و اشکالی هم ندارد.

  وی در پاسخ به این که کرباسچی گفته بودجه بر اساس نیاز مردم بسته نشده است، عنوان کرد: اشتباه می کنند. باید شورای شهر که مرجع تصویب بودجه است نظر بدهد و ملاک ما مصوبه شورای شهر است.

  نجفی در خصوص شایعه استعفای خود نیز گفت: این شایعه را همین الان ساختید؟

  شهردار تهران در پاسخ به سوالی در خصوص انتقاداتی که نسبت به عملکرد شهرداری در مدیریت برف اخیر در تهران مطرح است و انتظارات مردم، تصریح کرد: صبح روز یکشنبه که روز بعد از برف بود تمام خیابان های اصلی تهران باز بود. بیشتر از این شهرداری باید چه اقدامی انجام می داد؟

  وی افزود: این برف وضعیت ویژه‌ای داشت. 28 ساعت مداوما بارید که در طول سال های اخیر بی سابقه بود. حجم بارش، سرعت آن و نیز میزان برودت هوا زیاد بود و برف به سرعت تبدیل به یخبندان شد.

  نجفی عنوان کرد: شهرداری آنچه را که در توان داشت انجام داد حتی در مواردی هم به وزارت راه در ارتباط با فرودگاه مهرآباد و بخشی از جاده تهران – قم و تهران – کرج کمک کردیم.

  وی افزود: مسائلی هم خارج از اراده شهرداری یا هر دستگاه دیگری است. وقتی مثلا جاده به سمت کهریزک بسته می شود، کامیون های حمل زباله نمی توانند رفت و آمد کنند.

  به نوشته تسنیم، شهردار تهران خاطر نشان کرد: کشور ما بویژه شهر تهران از نظر امکانات خیلی ضعیف تر از شهری است که برای حدود 10 میلیون ساکن آماده شده باشد. بنابراین مشکلات وجود دارد. همه باید با هم تلاش کنیم که تدریجا امکانات و قدرت مدیریت را افزایش دهیم.

  نجفی گفت: در این زمینه هم همکاری مردم بسیار مهم است آنان در حد قابل قبولی همکاری کردند اما فکر می کنم در مواردی مانند برف های سنگین از نوع امسال باید تلاش کنیم از مردم کمک بیشتری بگیریم.

  وی در خصوص مدیریت بحران و این که در وضعیت اخیر بیشتر شاهد بحران مدیریت و تداخل وظایف سازمان ها بوده ایم گفت: در مورد موضوع برف هیچ تداخل کاری وجود نداشت. پلیس راهور و شهرداری هر کدام وظایف خود را به خوبی انجام دادند.

  شهردار تهران گفت: فقط روزهای اول و دوم مقداری مشکل داشتیم اما این مساله با سرعت مرتفع شد در شب اول حدود هفت هزار نفر را اسکان دادیم و این از افتخارات شهر تهران و نظام جمهوری اسلامی است که با وجود سرمای هوا و برف سنگین حتی یک مورد یخ زدگی افراد در خیابان ها در تهران و سایر شهرها گزارش نشده است.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در عین حال که باید اشکالات و ضعف ها را بررسی می کنیم یاد نقاط قوت را مد نظر قرار دهیم.

  منبع: انتخاب

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.