ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

انگیزه مهاجم به نهاد ریاست جمهوری 'سیاسی نبود'

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • چهارشنبه, 18 بهمن 1396
 • انگیزه مهاجم به نهاد ریاست جمهوری 'سیاسی نبود'

  یکی از فرماندهان سپاه تهران گفته است که فردی که روز دوشنبه 16 بهمن قصد داشت با سلاح سرد وارد نهاد ریاست جمهوری شود، انگیزه سیاسی نداشته است.اسماعیل کوثری، جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران گفت که این فرد که کفن سفید پوشیده بود "چند قمه و سلاح سرد در زیر لباسش داشته است".

  قرارگاه ثارالله سپاه مسئولیت تأمین امنیت استان تهران را بر عهده دارد و فرماندهی آن به عهده فرمانده کل سپاه پاسداران است.به گفته سرتیپ کوثری فرد مهاجم تلاش کرد تا از گیت ساختمان ریاست جمهوری عبور کند اما "بچه‌های سپاه جلوی او را گرفته‌اند".

  این فرمانده سپاه گفت: "در این هنگام مامورین حفاظت گفتند که شاید از تیم انتحاری باشد، لذا دو تیر به پای او شلیک و او را دستگیر کردند."حدود ساعت یازده روز دوشنبه رسانه‌های خبری ایران از تلاش یک فرد قمه به دست برای وارد شدن به نهاد ریاست جمهوری و شلیک مأموران به او خبر دادند.

  بعد از این واقعه محسن همدانی، معاون امنیتی استاندار تهران گفت که این فرد 35 ساله بوده و بعد از تیراندازی به بیمارستان منتقل شده است.اسماعیل کوثری امروز به خبرگزاری فارس گفت که این فرد "هم اکنون در حال مداواست و پس از آن مشخص خواهد شد که به چه نیتی و با چه سابقه‌ای اقدام به این کار کرده است."

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.