ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

پیوستن مسلمان به سپاهان، شایعه یا واقعیت؟

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 12 اسفند 1396
 • پیوستن مسلمان به سپاهان، شایعه یا واقعیت؟

  امروز اعلام شد که محسن مسلمان هافبک نیمکت‌نشین پرسپولیس برای پیوستن به سپاهان با مبلغ 2 میلیارد تومان با این باشگاه به توافق رسیده است.

  تابش، سرپرست سپاهان: مسلمان بازیکن خوبی است، اما با پرسپولیس قرارداد دارد، ما به هیچ وجه با محسن مسلمان برای حضور در سپاهان مذاکره نکردیم.

  تداوم نیمکت‌نشینی‌های مسلمان در پرسپولیس باعث شده شایعه علاقه او به جدایی از جمع سرخپوشان در چند وقت اخیر مطرح شود و سپاهان آخرین و جدی‌ترین آن بوده است. این موضوع با توجه به محرومیت سرخپوشان از پنجره نقل و انتقالاتی واکنش‌های تندی به همراه داشته است.

  منصور ابراهیم‌زاده، سرمربی سپاهان مذاکره با مسلمان و جذب این بازیکن را تکذیب کرد و اعلام کرد تمرکز این تیم روی بازی‌های آتی تا پایان فصل است و فعالیت نقل و انتقالاتی آنها شروع نشده است.

  پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد این مسئله اظهار داشت: چند بازیکن قراردادشان را تمدید کرده‌اند و قرارداد دیگران هم به زودی تمدید می‌شود. منتها ما الان در شرایط پرفشاری هستیم و بعد از دربی برنامه فشرده‌ای داریم. فعلا باید فکر بازی رفت با الوصل باشیم و بعد از آن کارها را انجام می‌دهیم. واقعا الان فرصت نفس کشیدن هم نداریم.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.