ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

صحبت های محسن مسلمان در ویژه برنامه ی تحویل سال

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 28 اسفند 1396
 • صحبت های محسن مسلمان در ویژه برنامه ی تحویل سال

  مسلمان که در ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک حاضر شده بود، در گفت‌وگو با علی ضیا درباره شایعه به مشکل خوردنش با مهدی طارمی و دلیل پاک کردن عکس‌های او از اینستاگرام، نیمکت نشینی در پرسپولیس و دورانی که در پرسپولیس بازی می‌کرد، سخن گفت:

  از مهدی طارمی خبر دارم و او حالا در تهران در اردوی تیم ملی است. من در اینستاگرام عکس همه را پاک می کنم و نمی گذارم عکس هایم زیاد شود و اگر همین حالا هم بروید می بینید که فقط دو عکس دارم.

  او درباره نیمکت نشینی اش توضیح داد

  مشکلی با نیمکت نشینی ندارم وی درباره دلیل نیمکت نشینی و مشکل با برانکو گفت: آقای برانکو با من مشکلی ندارد و بازی کردن من با نظر سرمربی تیم است. وظیفه من تمرین است و هر وقت که سرمربی بگوید بازی می کنم. من مشکلی ندارم و تیم مان هم که خداراشکر قهرمان شد و در آسیا هم بالا می رود. تنها گذاشتن پرسپولیس نامردی است.

  هافبک پرسپولیس درباره تیم ملی اظهار کرد

  نمی دانم کی‌روش با من مشکل دارد یا نه. بازیکن هم پست من زیاد است و چون او آنها را هم دعوت نمی‌کند، من هم سوالی نمی‌کنم. به هر حال آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن تیم ملی را بپوشاند. ما حالا بهترین تیم سال‌های اخیر را داریم، به راحتی وارد جام جهانی می‌شویم و رنکینگ‌مان در آسیا هم خوب است. تیم ملی مشکلی ندارد اما من هم دوست دارم در تیم باشم.

  مسلمان در پاسخ به اینکه خود او موافق رفتن طارمی بود یا مخالفش، یادآور شد

  دوست داشتم او برود. مهدی زحمتش را برای تیم کشیده است، دو سال آقای گل شده و کاری نبوده که نکند. به هر حال شرایطش طوری شد که برود و به نظرم برایش خوب شد که به قطر رفت. مهدی طارمی بهترین دوست دوران فوتبالی من است و وقتی در قطر گل می زند واقعا خوشحال می شوم. چون او را خیلی اذیت می‌کردند و می‌گفتند اگر بروی موفق نمی‌شوی.

  این بازیکن درباره باخت در دربی تصریح کرد

  باید منطقی صحبت کنیم. تیم ما در دربی خوب بازی نکرد و استقلال برد. ولی ما قهرمان شدیم. آنها هم بروند با بردشان حال کنند.

  مسلمان درباره زمانی که در استقلال بازی می کرد نیز گفت

  من از بچگی پرسپولیسی بودم. زمانی که ذوب آهن بودم با سرمربی مان به مشکل خوردم، مدیرعامل‌مان به من گفت تنها تیمی که می توانی به آن بروی استقلال است و من زوری به آنجا رفتم. می‌توانید بروید بپرسید.

  منبع: tarafdari

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.