ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

مورینیو: انگلیسی ها ناامیدم کردند

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 14 تیر 1397
 • مورینیو: انگلیسی ها ناامیدم کردند

  ژوزه مورینیو سرمربی یونایتد با انتقاد شدید از مدافع انگلیس، هری مگوایر به خاطر دایوینگ و تلاش برای گول زدن داور، می گوید از رفتار انگلیسی ها در آن بازی شوکه شده است.

  انگلیس دوروز پیش یعنی روز سه شنبه در مصاف با کلمبیا بعد از آنکه بازی در وقت قانونی و اضافه با نتیجه ی تساوی ۱-۱ به پایان رسید، موفق شد در ضربات پنالتی ۴-۳ به پیروزی رسیده و به جمع هشت تیم برتر دنیا راه یابد.

  اما در جریان مصاف پرتنش دو تیم هشت کارت زرد از جیب داور بیرون آمد و مورینیو می گوید نه از نتیجه ی بازی بلکه از نوع رفتار و حرکات شاگردان ساوت گیت شوکه شده است.تاکتیسین پرتغالی به خصوص روی مگوایر زوم کرده و مدافع لسترسیتی را به دایوینگ و تلاش برای گول زن داور، با هدف گرفتن پنالتی متهم می کند.

  آقای خاص به شبکه ی راشیا تودی می گوید " نکته ی منفی بازی برای من این بود که ... به نظرم بازیکنها دائماً در حال اغراق و تئاتر بازی کردن بودند. به خصوص از دیدن حرکات مدافعین مرکزی مثل هری مگوایر شوکه شدم. او معمولاً مرد شریف و درستی است ولی در آن بازی در محوطه ی جریمه دایوینگ می کرد و از داور می خواست به تماشای VAR برود. هر دو تیم بارها و بارها دایوینگ کردند، بارها و بارها نقش بازی کردند و بارها و بارها داور را تحت فشار گذاشتند. در این شرایط مسلم است که بازی کیفیتش را از دست می دهد ... نکته ی منفی بازی به نظر من این بود ".

  از هشت کارت زرد بازی، شش کارت به بازیکنان کلمبیایی تعلق گرفت. از جمله کارت زردی که ویلمار باریوس به دلیل ضربه زدن عمدی با سر به جردن هندرسون دریافت کرد.

  هافبک لیورپول، هندرسون به دلیل واکنش خود به این اتفاق، با انتقادهای زیادی مواجه شده و برخی حرکات او را به واکنش نیمار بعد از متوقف شدن توسط میگوئل لایون مکزیکی مقایسه کرده اند.

  منابع: ورزش سه - نوداد

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.